Targi Książki

i

Autor: Pexels Targi książki 2023 w Krakowie

Wydarzenia

Targi Książki w Krakowie będą okazją do spotkania znakomitych pisarzy. Kto pojawi się w stolicy Małopolski?

2023-10-19 7:41

Na Targach Książki 2023 w Krakowie będzie można spotkać takich autorów, jak Jakub Żulczyk, Jerzy Bralczyk, Mikołaj Grynberg, Jakub Ćwiek, Gabriela Gargaś, Katarzyna Kasia, Katarzyna Kubisiowska, Katarzyna Puzyńska, Wit Szostak, Wojciech Tochman, Janusz Leon Wiśniewski, Radomir Wit czy Michał Witkowski. Święto wszystkich czytelników - szczególnie tych mieszkających w stolicy Małopolski - odbędzie się od 26 do 29 października.

Targi Książki w Krakowie. Wiemy, z jakimi autorami będzie można się spotkać

Międzynarodowe Targi Książki niedługo już po raz kolejny w EXPO Kraków na ul. Galicyjskiej 9 zgromadzą tysiące miłośników literatury z całego kraju. Ulubione targi czytelników dbędą się w stolicy Małopolski po raz 26 już całkiem niedługo, bo od 26 do 29 października. Jacy autorzy pojawią się na Targach Książki 2023 w Krakowie? Nazwisk jest naprawdę dużo, jednak dla rozbudzenia apetytu warto już zaplanować spotkania z takimi pisarzami i autorami, jak między innymi: Aleksandra Wojtaszek, Anna Wojtkowska-Witala, Magdalena Wolińska-Riedi, Mariusz Wollny, Aleksandra Zielińska, Yvette Żółtowska-Darska, Julia Żugaj, Jakub Żulczyk, Mateusz Żyła, Beata Agopsowicz, Natalia Angier, Jerzy Bralczyk, Bartosz Brożek, Natalia Brożek, Waldemar Cichoń, Max Czornyj, Jakub Ćwiek, Melissa Darwood, Agnieszka Dauksza, Jacek Dehnel, Roma Ligocka, Agnieszka Lis, Małgorzata Lis, Jakub Małecki, Wojciech Dutka, Roxanne Emery, Liliana Fabisińska, Feliks Falk, Anna Ficek, Robert D. Fijałkowski, Joanna Flis, Miriam Synger, Joanna Szczęsna, Weronika Szelęgiewicz, Agnieszka Szmatoła.

Bilety na Targi Książki 2023 w Krakowie. Ile kosztują? Gdzie je kupić?

Bilety na Targi Książki będzie można kupić stacjonarnie w kasach podczas trwania wydarzenia. Ponieważ jednak zawsze liczba chętnych jest ogromna, ci, którzy chcą mieć pewność wzięcia udziału w Targach i na przykład spotkania ze swoim ulubionym pisarzem, mogą kupić bilet online (można zrobić to TUTAJ). Ile kosztują bilety na Tagi Książki w Krakowie? Cena biletu na czwartek i piątek to 15 zł, natomiast na sobotę i niedzielę - 20 zł (ulgowy - 15 zł). Warto pamiętać, że bilet upoważnia do jednorazowego wstępu w danym dniu. Chcąc wybrać się na Targi Książki w Krakowie całą rodziną (4 lub 5 osób) można wykupić bilet w ceni 50 zł. Karnet 4-dniowy dla jednej osoby z kolei również kosztuje 50 zł.

Wybory 2023. W tych częściach Krakowa frekwencja była największa. Na kogo głosowali krakowianie? [GALERIA]

Oni wygrali Love Island. Oto wszyscy zwycięzcy programu. Które pary wciąż są razem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE