Szukasz dobrej lektury? Zajrzyj do krakowskiej Książkodzielni

2022-07-13 9:59
Książkodzielnia
Autor: Michał Klimczyk/Szyszkodar

Nie wiesz, co zrobić z przeczytaną książką? Chcesz znaleźć nowy tom, który porwie na wiele godzin? Zajdź do Książkodzielni, czyli składu książek, które czekają na nowych właścicieli. Jedna, dwie, trzy? Nie trzeba się ograniczać.

Książkodzielnia to miejsce, które powstało z inicjatywy Szyszkodara, czyli Michała Klimczyka. Bez względu na to, jakie gatunki czytacie, możecie tam zajść i wybrać sobie jedną z książek. Jeśli zaś macie niepotrzebne tomy, z którymi nie wiecie co zrobić - możecie dać im drugie życie.

Można przynieść książki, które się już w domu nie mieszczą, i wtedy będą czekały na nowych czytelników. Można też przyjść i wziąć tyle książek, ile da się radę udźwignąć. Co prawda, za wstęp bierzemy dychę, ale jeśli się nic nie znajdzie, to nie weźmiemy tej dychy!

obiecywał Szyszkodar. Jak mówi Antoni Stąpor z Antykwariatu Abecadło, księgozbiór pomaga Szyszkodarowi zaopatrywać Książkodzielnię w różnorakie pozycje.

Książkodzielnię znajdziecie przy ulicy Prądnickiej 7. Otwarta jest w soboty i niedziele od dziesiątej do piętnastej.

Jak powiesić półkę na książki i bibeloty?

QUIZ. Smaczne kąski czyli filmy i książki, przy których z pewnością zgłodniejesz

Pytanie 1 z 17
Polska komedia o słodkim tytule:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE