Henio

i

Autor: kadr z programu "Chłopaki do wzięcia" / Ipla

Wiadomości

Szokujące odkrycie Marysi z "Chłopaków do wzięcia". Znalazła to w szafie Henia!

2024-04-18 16:57

W programie "Chłopaki do wzięcia" nie ma miejsca na nudę. Marysia w ostatnim czasie dokonała niecodziennego odkrycia, przeglądając szafę ukochanego Henia. To, co ujrzała przewróciło jej życie do góry nogami. O co dokładnie chodzi? Szczegóły w naszym artykule.

"Chłopaki do wzięcia". Henio zdradza Marysię? 

Program "Chłopaki do wzięcia" od wielu lat cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków, którzy chętnie śledzą losy uczestników show. Marysia od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku z Heniem. W ostatnim czasie losy ich relacji zostały jednak poważnie zachwiane, z powodu niecodziennego znaleziska kobiety.

Marysia z Heniem zajęli się porządkami w szafie mężczyzny, w której nagromadziło się wiele niepotrzebnych rzeczy. I nie byłoby w tym nic specjalnie szokującego, gdyby nie fakt, że podczas przeglądanie garderoby Henia, doszło do niecodziennej sytuacji. W środku szafy leżało bowiem wiele damskich ubrań, co wzbudziło podejrzliwość Marysi.

"Chłopaki do wzięcia". Szokujące odkrycie Marysi w szafie Henia wzbudza podejrzenia

W garderobie leżały rajtuzy, bluzki, a także cztery pary bielizny, które szczególnie rozdrażniły Marysię. Kobieta bowiem zaczęła się zastanawiać, czy Henio przypadkiem jej nie zdradza. "Jak Henio nachował "majtecków" (...). Teraz to już przeklepałeś sobie papiery. Jak ci nie wstyd?" - mówiła kobieta. Henio starał się jej wytłumaczyć, że rzeczy te należą do jego byłych partnerek i Marysia nie ma powodów do obaw. Trzeba jednak przyznać, że cała sytuacja była jednak mocno kuriozalna i może zachwiać sielankowy związek bohaterów. Jak myślicie, Marysia zaufa Heniowi i zapomni o całej sprawie?

"Chłopaki do wzięcia". "Jaruś" wziął rozwód z Gosią?

Kraków: W Sądzie Apelacyjnym rozpoczęła się rozprawa Roberta J. Oskarżonego o brutalne morderstwo i oskórowanie studentki Katarzyny Z.
Listen on Spreaker.