pies

i

Autor: Pixaby Zdjęcie poglądowe

Szok! Zostawił psa na skwarze i poszedł po PIZZĘ! Tłumaczył, że zapomniał o pupilu

2021-07-08 15:08

Kolejne skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie mieszkańca Krakowa. Mężczyzna przywiązał psa do słupka przed sklepem i o nim zapomniał. Zwierzę przez cztery godziny smażyło się w słońcu. Pomogli przechodnie oraz interwencja Straży Miejskiej.

Kolejny dzień z bardzo nieodpowiedzialnym zachowaniem mieszkańca Krakowa. W środę pisaliśmy o mężczyźnie, który zostawił swojego psa w nagrzanym samochodzie. Biedne zwierzę wyło z gorąca. Interweniowała policja, szyba w pojeździe została wybita, a zwierzę wyciągnięto. Co ważne, właściciel pojazdu miał jeszcze pretensje do funkcjonariuszy, że uszkodzili mu auto. Więcej o tym zdarzeniu przeczytacie tutaj:

Zostawił psa w BAGAŻNIKU samochodu w pełnym słońcu! Zwierzę rozpaczliwie wyło!

Raport z Anteny 08.07

Tymczasem w Krakowie doszło do kolejnego, podobnego incydentu. Przy ul. Lea przechodnie zauważyli przywiązanego do słupka psa. Jego właściciel zostawił go w upale i poszedł na zakupy. Zwierzę przywiązane było na bardzo krótkiej smyczy. Psem zainteresowali się przechodnie. Na miejsce udali się strażnicy miejscy. Zwierzak dostał wodę i karmę. Rozpoczęło się też poszukiwanie właściciela. Ten pojawił się po CZTERECH godzinach. Jak przyznał, poszedł na zakupy i pizzę. Musiał też załatwić inne sprawy. Gdy wrócił do domu i chciał wyprowadzić swojego zwierzaka, zorientował się, że zostawił go pod sklepem.

Na miejsce wezwany został też patrol policji. Teraz funkcjonariusze zajmą się całą sprawą.

QUIZ. Polska polityka od 1990 roku. Zna się na niej rzekomo każdy Polak. Udowodnij to

Pytanie 1 z 15
Który zespół wykonywał utwór disco polo dedykowany Aleksandrowi Kwaśniewskiemu?