Sześcioraczki z Tylmanowej właśnie skończyły roczek! Ich mama pokazała wyjątkowe zdjęcie

2020-05-20 12:50
Sześcioraczki z Tylmanowej właśnie skończyły roczek! Ich mama pokazała wyjątkowe zdjęcie
Autor: fot. instagram.com/szescioraczkipl/ Sześcioraczki z Tylmanowej właśnie skończyły roczek! Ich mama pokazała wyjątkowe zdjęcie

Sześcioraczki z Tylmanowej: Filip, Zosia, Tymon, Nela, Kaja i Malwina przyszły na świat dokładnie rok temu, 20 maja 2019 roku. Dziś świętują pierwsze urodziny. Ich mam pokazała w mediach społecznościowych piękne zdjęcie! Tylko zobaczcie!

Sześcioraczki z Tylmanowej mają już rok! Rodzeństwo przyszło na świat dokładnie 20 maja 2019 roku przez cesarskie cięcie. Poród odbył się w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Noworodki ważyły od 890 g do 1300 g.

Roczek sześcioraczków w mediach społecznościowych pięknie uwieczniła ich mama, Klaudia Marzen. Na Instagramie znalazło się wyjątkowe zdjęcie pociech, które pokazuje, jak zmieniło się rodzeństwo. Widać również, że każdy z dzieciaczków otrzymał swój własny urodzinowy tort ze swoim imieniem. Pod fotografią znalazł się również piękny wpis.

Dokładnie rok temu o godzinie 10.08 na świecie pojawił się Filip - pierwszy z sześcioraczków. Później co minutę na świat przyszły Zosia, Tymon, Nela, Kaja i... kiedy myślałam, że wszystkie dzieciaki są już w inkubatorach, okazało się, że jest z nami jeszcze Malwina-nasza niespodzianka - napisała pod zdjęciem pani Klaudia Marzen.

Kochane dzieci życzę Wam zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia! Aby kolejny rok był dla Was równie łaskawy co ten - dodała szczęśliwa mama.

Jak podają statystyki, sześcioraczki rodzą się na świecie bardzo rzadko - raz na 4,7 mld ciąż. Rodzeństwo z Tylmanowej to pierwszy taki przypadek w Polsce. Dodajmy, że sześcioraczki mają jeszcze starszego brata Oliwiera.

Wenus, kometa i obłoki srebrzyste - posłuchaj, kiedy warto spoglądać w niebo:
Rozmawiamy z rekordzistą Guinnessa w trialu rowerowym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE