Sylwester Marzeń w Zakopanem

i

Autor: Artur Barbarowski/East News Sylwester Marzeń 2023/2024 odbędzie się w Zakopanem. Wiemy, kto wystąpi!

Wiadomości

Sylwester Marzeń TVP 2023/2024 w Zakopanem. Kto wystąpi? Ruszyła budowa sceny!

2023-12-31 13:20

Kto wystąpi na Sylwestrze Marzeń z Dwójką 2023? Impreza sylwestrowa TVP rokrocznie przyciąga tysiące osób, które nie tylko zasiadają przed telewizorami, ale też przyjeżdżają, by bawić się na miejscu. Faktem jest, że choć inne stacje telewizyjne również organizują koncerty sylwestrowe, to właśnie Sylwester Marzeń TVP jest największą plenerową imprezą w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia nowego roku. Mimo wcześniejszych wątpliwości już wiadomo, że przywitanie 2024 roku odbędzie się w Zakopanem. Jakie gwiazdy wystąpią? Mamy trzy najgorętsze nazwiska. Czy można jeszcze zarezerwować nocleg w Zakopanem? Sprawdźcie w naszym materiale.

Spis treści

  1. Sylwester Marzeń TVP. Gdzie odbędzie się impreza?
  2. Kto będzie na Sylwestrze z Dwójką? Jakie gwiazdy wystąpią na Sylwestrze Marzeń 2023/2024?
  3. Ile kosztuje bilet na Sylwestra Marzeń? Czy obowiązuje opłata?

Sylwester Marzeń TVP. Gdzie odbędzie się impreza?

Sylwester Marzeń z Dwójką przez ostatnie lata odbywał się w Zakopanem. Wśród lokalnych mieszkańców zabawa pod Giewontem miała swoich zwolenników i przeciwników, jednak mimo parodniowego zamieszania, zimowa stolica Tatr sporo na tym zyskiwała. W ubiegłych latach koncerty plenerowe TVP przyciągały na Rówień Krupową ok. 60-70 tys. widzów. Mimo, że Polacy uwielbiają spędzać noc sylwestrową pod podhalańskimi gwiazdami, wszystko wskazywało na to, że w tym roku Sylwester Marzeń 2023/2024 nie odbędzie się w Zakopanem. 22 listopada okazało się jednak, że tak. Finalizowane są umowy, powiedziała osoba z produkcji portalowi Plejada. Onet z kolei podaje, że za Sylwestrem w Zakopanem miała być sama była premier Beata Szydło. Decyzja już więc zapadła: impreza sylwestrowa 2023/2024 odbędzie się pod Tatrami.

Jeśli ktoś planuje wybrać się do Zakopanego na Sylwestra Marzeń TVP, powinien się spieszyć z rezerwacją noclegu. Na około pięć tygodni przed ostatnią nocą roku w zimowej stolicy Polski zajętych jest już niemal 80 proc. miejsc noclegowych, a do Sylwestra coraz bliżej.

- Im dalej od Zakopanego i bardziej na północ, dalej od gór, tym więcej jeszcze wolnych miejsc noclegowych. Zakopane i Kościelisko to miejsca, gdzie już teraz rozpoznawalne jakościowo obiekty są na Sylwestra wyprzedane. Mało tego, wiele obiektów raportuje komisje kolejkowe, które lekko się pobudziły informacją o prawdopodobnym odwołaniu Sylwestra Marzeń w Zakopanem z nadzieją, że sporo rezerwacji będzie odwołanych. Tak się jednak raczej nie wydarzy - mówi nam Karol Wagner z Tatrzańskiej Izby Gospodarczej.

- Miasto Zakopane jest gotowe do współpracy z Telewizją Polską przy Sylwestrze - powiedział nam Leszek Dorula, burmistrz Zakopanego.

Kto będzie na Sylwestrze z Dwójką? Jakie gwiazdy wystąpią na Sylwestrze Marzeń 2023/2024?

Oficjalnie już wiadomo, że na tegorocznym Sylwestrze Marzeń w Zakopanem wystąpi Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska i Edyta Górniak ze swoim synem Allanem Krupą. Jak podaje Plejada, na imprezie sylwestrowej mają wystąpić też Sławomir i Kajra, Viki Gabor oraz Zenek Martyniuk. Kto jeszcze? Tego zapewne dowiemy się już wkrótce.

W zeszłym roku na Sylwestrze z Dwójką wystąpiły ubóstwiane przez ówczesny zarząd TVP gwiazdy disco polo, takie jak Akcent  czy właśnie Zenon Martyniuk oraz Sławomir i Kajra, ale też właśnie Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Golec uOrkiestra czy zagraniczna gwiazda wieczoru - zespół Black Eyed Peas.

Ile kosztuje bilet na Sylwestra Marzeń? Czy obowiązuje opłata?

Imprezy plenerowe organizowane przez telewizje nie są biletowane w przeciwieństwie do sylwestrowych wieczorów w hotelach czy restauracjach. Bilety na Sylwester Marzeń nie będą więc obowiązywać, to jest akurat pewne. Co do reszty szczegółów, być może wszystko okaże się już wkrótce.

W Zakopanem trwa budowa sceny na Sylwestra Marzeń TVP2

Koniec 800+? Zaczną się problemy. Jasnowidz Jackowski zobaczył to w swojej wizji
Listen on Spreaker.