Świąteczne atrakcje w Galerii Bronowice. Przyjdźcie i zobaczcie, co dla Was przygotowano!

2022-12-03 9:00
św. Mikołaj
Autor: pexels

Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki – to właśnie na ten dzień w roku najmłodsi czekają najbardziej. Z tej okazji Galeria Bronowice w sobotę, 10 grudnia, przygotuje dla swoich najmłodszych klientów moc świątecznych atrakcji m.in. spotkanie ze Świętym Mikołajem, a także warsztaty ozdabiania pierników. Co jeszcze? Sprawdźcie!

Moc atrakcji w Galerii Bronowice! W tym - wizyta Świętego Mikołaja

Grudzień to magiczny miesiąc, w trakcie którego możemy przeżywać wiele wyjątkowych chwil. Dla wielu osób to najpiękniejszy okres w roku. Co w tym miesiącu jest takiego wyjątkowego? W grudniu obchodzimy bowiem Mikołajki oraz Święta Bożego Narodzenia. To zdecydowanie czas ciepła, radości oraz spędzania go w gronie rodzinnym. Ale nie tylko! To też okres, w którym możemy obdarować najbliższych upominkami. A także sami liczyć na jakiś drobny podarek.

Z okazji zbliżających się Mikołajek Galeria Bronowice przygotowała niezwykłe atrakcje. W centrum handlowym już pojawiły się świąteczne dekoracje. Co więcej, już niebawem Galerię Bronowice odwiedzi... Święty Mikołaj! To świetna gratka dla dzieci! Najmłodsi będą mieli niepowtarzalną okazję, by z nim porozmawiać i zrobić sobie wspólne, pamiątkowe zdjęcie na tle bajkowej scenografii.

To jednak jeszcze nie wszystko! Pod czujnym okiem gościa z mroźnej Laponii maluchy wezmą także udział w kulinarnych warsztatach "Fabryka Piernika". Uczestnicy będą mogli własnoręcznie ozdobić przygotowane wcześniej pierniczki. Do dyspozycji małych piekarzy będą formy o tematycznych kształtach, kolorowe lukry oraz smaczne posypki. Zapakowane ciastka z dołączonym bilecikiem z pewnością będą idealnym prezentem dla najbliższych.

Co ważne, w warsztatach może wziąć udział każdy malec. Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja. Udział w warsztatach jest również bezpłatny.

Całość świątecznych atrakcji uzupełni akcja prosprzedażowa. Jej mechanizm jest bardzo prosty. Wystarczy zrobić zakupy za min. 150 zł, pobrać aplikację mobilną Galerii Bronowice i zarejestrować paragon w Punkcie Obsługi Promocji. Do rozdania jest 100 świątecznych kubków

Kiedy dokładnie warto odwiedzić Galerię Bronowice? Mikołajki odbędą się tam w sobotę, 10 grudnia, w godz. 12.00-18.00.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej lub na profilu na Facebooku.

Galeria Bronowice
Autor: Materiały prasowe
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE