Studenci AGH znają się na modzie! We wtorek odbędzie się wyjątkowy pokaz

2021-11-22 13:03
Akademia Mody AGH
Autor: AGH Kraków - materiały prasowe

Pierwsza w historii Akademia Mody odbędzie się na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Pięćdziesiąt dwie modelki i modele zaprezentują najnowsze ubrania ogólnopolskich marek. Pokaz mody odbędzie się w najbliższy wtorek w krakowskim Klubie Studio. Uczestnicy wezmą udział w prelekcji oraz posłuchają muzyki.

Modelki i modele, którzy wystąpią w pokazie, byli wybierani na podstawie castingów. Liczył się wzrost oraz wymiary ciała. Finałową galę poprowadzi Iwona Radwan-Sado - reżyserka i choreografka pokazów mody. 

- Przedstawimy kolekcje znanych marek, kolekcje dziewczyn z Politechniki Łódzkiej: Marty Kołodziejak, Kai Wiatrak czy Marty Zimniak. Na końcu zaprezentują się gwiazdy wieczoru czyli Klaudia Klimas i Ania Curyło. Na pokazie będą odbywały się także różne występy artystyczne - wymienia Kasia Karnasiewicz, koordynatorka Akademii Mody AGH.

Oprócz finałowego pokazu odbędzie się także prelekcja. Uczestnicy poznają między innymi zasady eleganckiego ubioru.

- Pani Iwona Radwan-Sado, która poprowadzi prelekcję, wprowadzi nas w ten biznesowy świat. Pokaże nam, jak ubierać się w bardziej eleganckich, oficjalnych sytuacjach. Myślę, że dzięki tej prelekcji moda stanie się wam bliższa - mówi Daria Starzyczny, współkoordynatorka wydarzenia.

Pokaz mody rozpocznie się o godzinie 19:00. Aby w nim uczestniczyć należy pobrać bezpłatne wejściówki. Wydarzeniu patronuje Radio Eska.

Protesty w Krakowie. Manifestacja pod hasłem "Wiec poparcia dla obrońców granic"

Czy masz niedobór magnezu?

Pytanie 1 z 8
Czy zauważyłeś, że włosy wypadają ci w większych ilościach niż zwykle?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE