Strefa Płatnego Parkowania w Krakowie zostanie poszerzona? ZTP zapyta o zdanie mieszkańców

2021-05-31 15:54
Strefa Płatnego Parkowania Kraków
Autor: KK Strefa Płatnego Parkowania Kraków

Czy Strefie Płatnego Parkowania w Krakowie zostanie jeszcze poszerzona? Zarząd Transportu Publicznego organizuje otwarte spotkanie online w tej sprawie i zaprasza do udziału mieszkańców. Kiedy się odbędzie? Jak się na nie zapisać? Sprawdźcie w naszym materiale.

Strefa Płatnego Parkowania w Krakowie

Przypomnijmy, że Strefa Płatnego Parkowania w Krakowie powiększyła się od 1 stycznia 2021 roku. Poszerzono ją o dwie ulice, które stały się drogami publicznymi. Chodzi dokładnie o ul. prof. Marka Stachowskiego i Ludwika Zieleniewskiego. Obie znajdują się na obszarze sektora C16.

Raport z Anteny 27.05

Czy Strefa Płatnego Parkowania w Krakowie zostanie znów powiększona? Nie jest to wykluczone. Zarząd Transportu Publicznego planuje otwarte spotkanie z mieszkańcami w tej sprawie. Odbędzie się ono w poniedziałek, 31 maja 2021 roku o godz. 18.00. Transmisja na stronie "Razem w ruchu" na Facebooku. Podczas spotkania przedstawione zostanie podsumowanie dotychczasowych działań oraz uwag, zebranych w trakcie konsultacji społecznych.

Pytania i wnioski można zadawać przez formularz do godz. 12.00 do poniedziałku, 31 maja. Jest on dostępny tutaj.

Inną opcją jest zadawanie pytań w komentarzach pod transmisją.

SPP Kraków
Autor: ZTP

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE