Granica polsko-słowacka Straż Graniczna

i

Autor: Karpacki Oddział Straży Granicznej

Na sygnale

Przekroczył granicę polsko-słowacką. Skończył… w areszcie

2023-11-21 8:22

Życie pisze czasem różne scenariusze. Przekonał się o tym mężczyzna, który próbował przekroczyć granicę polsko-słowacką i był nieświadomy konsekwencji, jakie go za to spotkają. Finalnie po kontroli udał się prosto do… zakładu karnego. Jaki był powód jego zatrzymania?

Granica polsko-słowacka. Poszukiwany mężczyzna trafił do aresztu

Wspomnianą interwencję opisał Karpacki Oddział Straży Granicznej, którego funkcjonariusze pracowali na granicy polsko-słowackiej w wyniku tymczasowego przywrócenia kontroli granicznej. W pewnym momencie do kontroli stawił się 38-letni Polak, który powiedział funkcjonariuszom, że zapewne „wyskoczy” im w systemie, bo jest… poszukiwany.

Mężczyzna nie miał jednak świadomości, że tym razem nie chodziło o doręczenie wezwania i podczas jego pobytu poza granicami RP, status wpisu uległ zmianie – informuje KaOSG.

Jak się okazało, Polak faktycznie był poszukiwany, jednak w celu doprowadzenia do zakładu karnego w związku z koniecznością zastosowania wobec niego tymczasowego aresztu na okres dwóch miesięcy.

Finalnie zdziwiony obrotem spraw mężczyzna został osadzony w zakładzie karnym.

Tatrzańska Świątynia Lodowa w Tatrach Słowackich. Powstała z aż 225 ton lodu

WŚCIEKŁY KIBIC MASAKRUJE REPREZENTACJĘ. ŚWIĘTE SŁOWA!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE