Wiadomości

Stefan z "Chłopaków do wzięcia" znowu zerwał z Aldoną? Niepokojące słowa mężczyzny!

2024-04-18 16:57

Na temat związku Stefana z "Chłopaków do wzięcia" z Aldoną można byłoby napisać dobrą książkę. Para najpierw się ze sobą rozstała, bowiem kobieta udawała ciążę, później ponownie się zeszli, a teraz docierają do nas słuchy, że mieli się znowu rozstać! Jak to możliwe? Tego dowiecie się z naszego artykułu.

"Chłopaki do wzięcia". Stefan ponownie rozstał się z Aldoną?

"Chłopaki do wzięcia" cieszą się w naszym kraju niesłabnącą popularnością. Uwagę telewidzów wzbudza zwłaszcza związek Stefana z Aldoną, w którym nigdy nie ma powodów do nudy. Para w przeszłości się rozstała z powodu udawanej ciąży kobiety, później doszło do pojednania, a teraz związek ma przeżywać kolejny kryzys. Co z wspólną przyszłością Stefana i Aldony?

W ostatnim czasie Stefan zamieścił niepokojący komentarz w mediach społecznościowych. Pod jednym z postów dotyczących programu mężczyzna oświadczył, że rozstał się z Aldoną. Internauci nie ukrywali zaskoczenia. A wszystko zaczęło się od reakcji Stefana na wpis jednego z widzów.

"Chłopaki do wzięcia". Stefan szczerze o związku z Aldoną

"Może to kolejna para, która "cudownie" wróci do siebie za jakiś czas: taka taktyka jak u Aldony i Stefana, Zuzi i Roberta..." - napisała jedna z internautek. "Wypraszam sobie. [...] Nie jestem z tą panią" - odpisał Stefan. Wydaje się więc, że jego wpis jednoznacznie świadczy, że mogło dojść do kolejnego rozstania pomiędzy partnerami. W związku z tym Stefan znowu jest wolny. Myślicie, że szybko znajdzie sobie nową miłość? 

"Chłopaki do wzięcia". "Jaruś" wziął rozwód z Gosią?

Kraków: W Sądzie Apelacyjnym rozpoczęła się rozprawa Roberta J. Oskarżonego o brutalne morderstwo i oskórowanie studentki Katarzyny Z.