Sportowcy z Małopolski zachęcają do akcji #zostańwdomu. Zobacz, co robią podczas kwarantanny!

2020-03-16 15:10 NM

W Polsce notuje się coraz więcej potwierdzonych przypadków koronawirusa. Jednym ze sposobów walki z nim jest pozostanie przez jakiś czas w domu. Wzięli sobie to do serca sportowcy kojarzenie z Małopolską. Zobaczcie w naszej galerii, jak spędzają czas!

W minionym tygodniu w Polsce został wprowadzony stan zagrożenia epidemiologicznego ze względu na rozprzestrzenianie się pandemii koronawirusa. Wszyscy obywatele zostali poproszeni o pozostanie w domach przez dwa tygodnie. Te działa mają zmniejszyć rozsiewanie choroby w naszym kraju. W sieci powstała akcja #zostańwdomu, do której przyłączyły się m.in. aktorzy i piosenkarze.

W tej szczególnej akcji biorą także udział sportowcy kojarzeni z Małopolską. Na swoich profilach w mediach społecznościowych umieścili zdjęcia, pokazujące, jak spędzają tę dobrowolną kwarantannę. W galerii znajdziecie m.in. fotografię Agnieszki Radwańskiej, Justyny Kowalczyk, czy zawodników Wisły Kraków. Każda z fotografii prócz wspomnianego hasztagu opatrzona jest również innymi hasłami, skierowanymi do kibiców.

"#niecwaniakuj, #bądźodpowiedzialny, #rodzinnyczas, #bezpieczeństwo - czytamy na portalach społecznościowych sportowców.

Kto jeszcze znalazł się w naszej galerii? Sprawdźcie!

ESKA Top 5 odc. 112

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.