Spektakularne wyładowania nad Krakowem. Te zdjęcia to nie fotomontaż! [GALERIA]

2020-07-29 11:41

Wieczorem i w nocy z wtorku na środę (28 na 29 lipca) przez Polskę przechodziły intensywne burze. Nawałnice nie ominęły także Krakowa. Jakubowi Wiśniewskiemu udało się uchwycić na fotografii wyładowania nad Krakowem. Tylko zobaczcie! Te zdjęcia to nie fotomontaż.

To nie była spokojna noc w naszym kraju. Przez Polskę przeszły burze z intensywnym deszczem i silnym wiatrem. Najgorzej było w woj. łódzkim. Bez prądu znalazło się tam ponad 15 tys. odbiorców (w całym kraju ponad 17 tys.). Straż pożarna interweniowała ponad 400 razy. Głównie chodziło o wypompowywanie wody, udrażnianie przepustów oraz usuwanie wiatrołomów.

Burza nie ominęła także Krakowa. Nad stolicą Małopolski nagromadziły się czarne chmury. Te przyniosły nie tylko opady deszczu, ale potężną burzę. Niesamowite wyładowania nad miastem na swoich fotografiach uchwycił Jakub Wiśniewski. Koniecznie zobaczcie naszą galerię!

Pogoda Kraków na najbliższe dni

W kolejnych dniach pogoda powinna nas rozpieszczać. Szykują się ciepłe i słoneczne dni. Temperatura sięgać może 26 stopni. Weekend nieco chłodniejszy, ale powinno obejść się bez opadów. Lato w pełni!

20 budek dla jerzyków w Skawinie. Budki zostały zamontowane na hali sportowej.
Posłuchaj o słodzikach, czy warto nimi zastąpić niezdrowy cukier. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE