Spędź ferie w Lasku Wolskim

i

Autor: pixabay

Spędź wyjątkowe ferie w Lasku Wolskim. To prawdziwa gratka dla małych miłośników przyrody

2022-12-30 13:21

Na ferie w Krakowie, jak i całej Małopolsce czeka praktycznie każdy. Dzieci i młodzież mają wolne od szkoły, a rodzice nie muszą martwić się codziennymi wyprawami swoich pociech na poranne lekcje. Kraków szykuje na okres ferii wiele atrakcji. Jedną z nich jest wyjątkowy spacer po Lasku Wolskim i ekologiczne warsztaty.

Wyjątkowe atrakcje w Lasku Wolskim. Gratka dla miłośników dobrej zabawy

Ferie w Krakowie rozpoczynają się 30 stycznia i potrwają do 26 lutego. W tym czasie Centrum Edukacji Ekologicznej "Symbioza" organizuje wyjątkowe warsztaty w Lesie Wolskim. Dla każdego miłośnika przyrody znajdzie się coś interesującego!

31 stycznia 2023 roku rusza program "Zimowych ferii w Symbiozie 2023". W planie znajdują się liczne warsztaty dla maluchów, spacery oraz wspólne odkrywanie zakamarków zimowej przyrody. Organizatorzy przygotowali wiele wspaniałych atrakcji nawiązujących do świata flory i fauny.

W programie znalazły się m.in. warsztaty ekologiczno-przyrodnicze, zwiedzanie ekspozycji stałej w sali dziennej oraz nocnej z edukatorem przyrodniczym i zimowe spacery po Lesie Wolskim. Cały harmonogram można znaleźć na stronie Centrum Edukacji Ekologicznej „Symbioza”.

- Dla aktywności odbywających się na zewnątrz apelujemy o odpowiedni dobór ciepłej odzieży i obuwia - podkreślają organizatorzy.

Wszystkie aktywności są przeznaczone dla dzieci od 5. roku życia. Rezerwacji terminu można dokonywać telefonicznie pod numerem: 12 201 88 40, od wtorku do soboty w godz. 8.00 do 16.00. Warsztaty odbywają się do 11 lutego 2023 roku.

QUIZ. Najbardziej irytujące wątki polskich seriali 2022. Prawdziwy fan rozpozna co najmniej 7!

Pytanie 1 z 13
Kiedy trafił za kratki w "M jak miłość" fani Izy i Marcina odetchnęli z ulgą. Niestety, nie na długo...
Kamil z Krakowa toczy na kole garncarskim
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE