Proszę państwa, oto miś! Zwierzak zanurkował do kosza na śmieci na... dworcu kolejowym

i

Autor: Screen: Facebook/Vysoké Tatry Proszę państwa, oto miś! Zwierzak "zanurkował" do kosza na śmieci na... dworcu kolejowym

Proszę państwa, oto miś! Zwierzak "zanurkował" do kosza na śmieci na... dworcu kolejowym [WIDEO]

2021-08-25 10:05

Nic nie robił sobie z obecności ludzi, tylko plądrował kosz na śmieci. Chodzi o małego niedźwiadka, który poszukiwał jedzenia. Nietypowe sceny rozegrały się na stacji kolejowej Stary Skomowiec na Słowacji.

Niedźwiedzie często wchodzą na szlaki, po których wędrują turyści. Przeważnie poszukują jedzenia. I choć dla niektórych mogą wyglądać uroczo, pamiętajmy, że spotkanie niedźwiedzia może skończyć się tragicznie. Pod żadnym pozorem nie podchodźmy do zwierzęcia. Po prostu powoli oddalmy się z tego miejsca.

Okazuje się jednak, że niedźwiedzie możemy nie tylko napotkać w górach czy w lasach. Ostatnio mały przedstawiciel tego gatunku pojawił się na stacji kolejowej w Starym Smokowcu na Słowacji. Niedźwiadek buszował w koszu na śmieci. Tuż obok siedzieli ludzie, którzy oczekiwali na pociąg. Nagranie z niedźwiadkiem "nurkującym" w koszu na śmieci pojawiło się na profilu w mediach społecznościowych Portalu Górskiego.

Happening promujący nową premierę tarnowskiego teatru na pływalni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE