Zakupy

i

Autor: designed by Freepik, https://pl.freepik.com/, Freepik Sklepy otwarte w Krakowie 1 maja 2024. Gdzie można zrobić zakupy?

majówka 2024

Sklepy otwarte w Krakowie 1 maja 2024. Gdzie można zrobić zakupy?

2024-04-25 16:44

Które sklepy w Krakowie są otwarte 1 maja 2024? Gdzie można zrobić tego dnia zakupy? 1 maja to dzień wolny od pracy. Jednak niektóre miejsca mogą być dziś otwarte i tam właśnie będzie można zrobić zakupy. Które dokładnie? Sprawdźcie w naszym materiale.

Sklepy otwarte w Krakowie 1 maja 2024. Gdzie można zrobić zakupy?

1 maja to dzień ustawowo wolny od pracy. Oznacza to, że zamknięte są m.in. duże supermarkety, galerie handlowe, czy lokale usługowe. Wiele osób 1 maja planuje wypoczynek z rodziną lub przyjaciółmi, wyjazd czy też po prostu leniuchowanie samemu w domu. 1 maja - w Święto Pracy sklepy będą zamknięte, warto więc wcześniej zrobić zakupy. Co, jednak jeśli będziemy pilnie czegoś potrzebować? Okazuje się, że w Święto Pracy, czyli 1 maja niektóre sklepy też będą otwarte. Będzie więc w nich można zrobić drobne zakupy. O które dokładnie chodzi?

Które sklepy są otwarte w Krakowie 1 maja 2024? W tych miejscach można zrobić zakupy

Które sklepy są otwarte w Krakowie w Święto Pracy? Gdzie w Krakowie można zrobić zakupy 1 maja? Śpieszymy z odpowiedzią! 1 maja niektóre sklepy mogą być otwarte, ale np. pod warunkiem że za ladą stanie ich właściciel. Oznacza to, że niektóre, małe lokalne sklepiki mogą zostać otwarte. Dodatkowo zakupy zrobimy w niektórych Żabkach czy Carrefourach Express. Otwarte też będą stacje benzynowe.

Akustyczna gitara Johna Lennona idzie pod młotek. Została znaleziona po 50 latach!

Majówka w PRL-u. Przywracamy czar wspomnień