Ranking najbardziej nieuprzejmych miast w Polsce. Na którym miejscu jest Kraków? [GALERIA]

2023-01-24 11:44
Ranking najbardziej nieuprzejmych miast w Polsce. Na którym miejscu jest Kraków?
Autor: Wikimedia Commons

Negatywne stereotypy o polskich miastach zdają się odchodzić w niepamięć. Nic bardziej mylnego! Platforma Preply opracowała ranking najbardziej nieuprzejmych miast w Polsce na podstawie obserwacji tamtejszych mieszkańców. Na którym miejscu na liście znalazła się stolica Małopolski? Sprawdźcie w naszym materiale.

Które miasto jest najbardziej nieuprzejme?

Ranking dziesięciu najbardziej nieuprzejmych miast został sporządzony na podstawie danych zaprezentowanych przez platformę Preply, która poprosiła mieszkańców o wyrażenie swojego zdania na temat tego, jak często obserwują wskazane, niegrzeczne zachowania w mieście. Badanie zostało przeprowadzone wśród około 1550 mieszkańców z 19 największych miast w Polsce. Miasta zostały uporządkowane według wskaźnika nieuprzejmości, mierzonego w skali od 1 do 10. Czy Kraków znalazł się na liście?

MATEUSZ BOREK o walce PUDZIANOWSKI - SZPILKA. Nie ma wątpliwości!

QUIZ o kobiecych przedmiotach. Czy wiesz, co to jest?

Pytanie 1 z 8
Czym jest "baking"?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE