Robert Makłowicz

i

Autor: Polska Press/East News Quiz. Ile wiesz o Robercie Makłowiczu?

Quiz

Quiz o o królu polskiej kuchni. Roberta Makłowicza kochamy wszyscy, a ile o nim wiemy?

2023-09-24 9:20

Robert Makłowicz - wystarczy usłyszeć to nazwisko, aby w uszach zabrzmiał jego charakterystyczny śmiech i finezyjna chrypka, z którą opowiada o potrawach z całego świata, co z pewnością od razu pobudza kubki smakowe. To jeden z niewielu prawdziwych autorytetów w dziedzinie sztuki kulinarnej. Oprócz potężnej merytorycznej wiedzy, znany jest także ze swojego pikantnego humoru i żartów, które utrwaliły się już w powszechnym języku. Przygotowaliśmy dla was quiz, w którym możecie sprawdzić, ile wiedzie o ukochanym przez Polaków kucharzu i podróżniku.

Quiz. Ile wiesz o Robercie Makłowiczu?

Charyzma i osobowość Roberta Makłowicza sprawia, że jego programy lubią oglądać nawet ci, którzy sami nie przepadają za spędzaniem czasu w kuchni. Ze względu na jego wszechstronność, można powiedzieć, że jest prawdziwym człowiekiem renesansu. Jego pasją jest bowiem nie tylko sztuka kulinarna, ale też podróże, historia, architektura czy biznes. Robert Makłowicz, który niedawno obchodził swoje 60. urodziny jest również niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Prowadzi swoje konto na Tik Toku, a także autorski kanał na YouTube, który nazywa się po prostu... Robert Makłowicz. Tam nie tylko gotuje i to zazwyczaj w pięknych okolicznościach przyrody, ale także często odpowiada na liczne pytania internautów. Dzieli się tam swoją potężną wiedzą, zdradza sztuczki i opowiada o przepisach, ale nie unika też odpowiedzi na zaskakujące zapytania. Ostatnio na przykład zdradził, z czym najbardziej lubi jeść frytki. Uwaga - nie jest to ketchup. Skojarzenia z Roberem Makłowiczem to jednak nie tylko kulinaria, ale i ogromne poczucie humoru, dystans i inteligentny dowcip przyprawiony szczyptą politycznej aluzji. Któż bowiem nie kojarzy jego słów Ciasto kruche jak pokój na Bliskim Wschodzie lub Recepta na poprawę naszej sytuacji: mniej buraków w Sejmie, a więcej na stołach i wszystko będzie cacy? Mamy dla Was quiz, w którym możecie sprawdzić, ile tak naprawdę wiecie o ukochanym przez wszystkich Robercie Makłowiczu.

Quiz o Robercie Makłowiczu. Ile wiesz o ukochanym autorytecie kulinarnym Polaków?

Pytanie 1 z 10
Robert Makłowicz urodził się w:

Najlepsze memy z Robertem Makłowiczem! Te obrazki bawią do łez [GALERIA]

8. edycja wyścigu Tour de Cracovia Amatorów w Więcławicach Starych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE