Pożar samochodu na autostradzie A4. Są utrudnienia w ruchu

2022-10-24 9:19
Korek
Autor: Canva.com

Na autostradzie A4 w Niepołomicach duże utrudnienia w ruchu. Doszło tam do pożaru samochodu - kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość, bo na drodze tworzy się duży korek.

Z dużymi utrudnieniami na autostradzie A4 między węzłami Targowisko i Niepołomice muszą liczyć się kierowcy jadący w kierunku Krakowa. Na wysokości węzła Niepołomice doszło do pożaru samochodu. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, ale na drodze występują duże utrudnienia.

Około 6 kilometrów ma korek na autostradzie A4 w Niepołomicach. To wynik pożaru samochodu na pasie awaryjnym w kierunku Krakowa. Na czas akcji gaśniczej i sprzątania jezdni możliwe zatrzymanie ruchu w kierunku Krakowa - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Na zakorkowanym fragmencie autostrady A4 ruch odbywa się lewym pasem.

Tarnów: w domu przy ul. sw. Marcina znaleziono ciała 4 osób. To rodzina, kobieta 41l. Mężczyzna 43, oraz dzieci 3 lata i 6 lat

Halloween - jak dobrze znasz to święto?

Pytanie 1 z 10
Z jakiej kultury wywodzi się to święto?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE