Polski Ład: zyskasz na nim, czy tracisz? Już teraz możesz to łatwo SPRAWDZIĆ!

i

Autor: pexels Polski Ład: zyskasz na nim, czy tracisz? Już teraz możesz to łatwo SPRAWDZIĆ!

Polski Ład: zyskasz na nim, czy tracisz? Już teraz możesz to łatwo SPRAWDZIĆ! [PRZELICZNIK]

2021-10-08 14:16

Choć do wprowadzenia Polskiego Ładu pozostało jeszcze trochę czasu, to już teraz można sprawdzić, czy się na zyska, czy może straci. Padają konkretne kwoty "na rękę". Wszystko dzięki specjalnemu kalkulatorowi. Jak dokładnie działa?

Polski Ład: zyskasz na nim, czy tracisz? Już teraz możesz to sprawdzić!

Kalkulator wynagrodzeń - to kolejna odsłona Omni calculatora. Już wcześniej dzięki niemu mogliśmy sprawdzić, m.in. ile potrzebujemy czasu, by przeczytać całą serię o Wiedźminie lub kiedy wypadnie nasza kolej do szczepienia przeciwko COVID-19.

Teraz możemy sprawdzić swojej finanse. A dokładniej to, jak będą one wyglądały po wprowadzeniu w naszym kraju Polskiego Ładu. Kalkulator wynagrodzeń stworzyły Maria Kluziak i Bogna Szyk.

24-letni pirat gnał 122 km/h przez miasto

Pomysł na kalkulator pojawił się zupełnie naturalnie. Postanowiłyśmy, zgodnie z misją naszej firmy, stworzyć narzędzie, które pozwoli w szybki i łatwy sposób policzyć, jak w praktyce Polski Ład wpłynie na nasze życie. Dzięki naszemu kalkulatorowi można dowiedzieć się, jak zmienią się nasze zarobki bez konieczności zagłębiania się w ustawy. Pokazuje on te zmiany zarówno w złotówkach, jak i procentach. Mamy nadzieję, że nasz kalkulator pomoże rozwiać wątpliwości wielu Polaków i oszczędzi im trudu związanego z przebijaniem się przez skomplikowane zapisy i algorytmy - mówi w rozmowie z nami pomysłodawczyni.

Co dla "przeciętnego" Polaka oznaczać będzie Polski Ład? Jak zmienią się jego zarobki? Zarobi więcej, czy straci? A jeśli tak, to ile? Teraz można to bez problemu sprawdzić. Kalkulator wynagrodzeń znajdziecie TUTAJ.