pogoda na dziś

i

Autor: Radio ESKA

Pogoda Kraków i Małopolska. W końcu więcej słońca! Jaka pogoda w czwartek 20.05.2021?

2021-05-20 5:00

Jaka pogoda w czwartek, 18 maja w Krakowie i w Małopolsce? Wygląda na to, że w końcu mamy dobre wieści! W czwartek na niebie pojawi się znacznie więcej słońca. Będzie też cieplej niż w ostatnich dniach. Jak będzie dokładnie pogoda w Krakowie i w Małopolsce? Sprawdźcie w naszym materiale.

Pogoda Kraków i Małopolska. Jaka pogoda w czwartek 20.05.2021?

Ostatnie dni w pogodzie nas nie rozpieszczają. Od niedzieli w Krakowie i w Małopolsce mamy przelotne opady deszczu. Temperatura również nie należy do najwyższych. Aura zaczęła poprawiać się w środę i wszystko wskazuje na to, że czwartek będzie kolejnym dniem z lepszą pogodą w Krakowie i w Małopolsce. W przeważającej części dnia na niebie powinniśmy oglądać słońce. Przelotne opady deszczu nie są wykluczone, nie powinny nam jednak zepsuć nastroju. Będzie też dużo cieplej niż w ostatnich dniach. Na termometrach w Krakowie i w Nowym Sączu zobaczymy 16 stopni Celsjusza, w Tarnowie 17 stopni Celsjusza.

Na nieco gorszą pogodę muszą przygotować się mieszkańcy Podhala. W Zakopanem spodziewane są dość intensywne opady deszczu. Będzie też dużo chłodniej. Na termometrach maksymalnie 8 stopni Celsjusza. Pamiętajmy jednak, że opady deszczu sprawią, że odczucie chłodu może być większe.

Raport z anteny 19.05, godz.10

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?