Kobieta sfilmowała demona na plaży

i

Autor: Rowan Heuvel, Unsplash / Screenshot TikTok @lost_ptyer Demon na plaży

WIADOMOŚCI

Podczas spaceru po plaży nagrała istotę, przypominającą "demona". "Straumatyzowałam połowę TikToka" [WIDEO]

2023-08-01 12:48

Prawdziwą furorę zrobiło na Tik Toku nagranie wykonane na plaży w Panamie, na którym internautka zarejestrowała tajemniczą postać, która wyglądem przypominała "demona" z najgorszych koszmarów. Prawda okazała się być zaskakująca.

Tiktokerka sfilmowała "demona" na plaży

32-letnia Brenda Gonzalez to mieszkanka Panamy. Kobieta mieszka na wybrzeżu i chętnie korzysta z możliwości spacerowania po rajskich plażach nad lazurowym oceanem. Podczas jednej z takich przechadzek udało się jej uchwycić na nagraniu coś, co od razu internautom skojarzyło się z "demonem". Film opublikowała na Tik Toku i momentalnie stał się wiralem. Na nagraniu możemy zobaczyć czarną postać, siedzącą na piasku, pokrytą długimi, zmierzwionymi włosami. Dopiero w dalszym ciągu udało się ujawnić, czym tak naprawdę jest napotkana "zjawa".

Krótkie nagranie wprawiło w prawdziwe osłupienie internautów. Szybko okazało się bowiem, czym tak naprawdę jest "demon". Na filmie następuje zbliżenie na tajemniczą postać, która przez chwile zastygła w bezruchu, a następnie zmieniła pozycje, ujawniając, że tak naprawdę jest to... pies! Jak wyjaśniła później autorka nagrania, to dokładnie jej 4-letnia suczka Lolita.

"Straumatyzowałam połowę Tik Toka"

Autorka nagrania w rozmowie z portalem Need To Know powiedziała, że jej ukochana suczka uwielbia zabawy na plaży i kąpiele w oceanie. Chętnie wbiega do wody, a później szaleje po plaży i tarza się w piasku. Brenda Gonzalez wyznała, że nie spodziewała się, że jej czworonożna towarzyszka wywoła tak ogromne zamieszkanie w mediach społecznościowych.

QUIZ. Słynne koty popkultury. Czy znasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 11
Jak ma na imię czarny, zgryźliwy kot z "Przygód kota Filemona", który objaśniał świat Filemonowi?

— Myślałam, że po prostu wrzucam zabawny filmik. Skończyło się na tym, że straumatyzowałam połowę TikToka — zażartowała Brenda w rozmowie z portalem Need To Know i opowiedziała o swoim psie. — Można powiedzieć, że na plaży pokazuje swoje szalone oblicze. Lola to inteligentny pies, zna wiele sztuczek i jest bardzo grzeczna. Jednak na piasku zamienia się w małego demona — dodała.

Pogoda w sierpniu 2023 nas mocno rozczaruje? Przed nami wiele deszczowych dni. Sprawdź prognozę długoterminową:

Powstańcy warszawscy chcą nam powiedzieć, że... Szczere przesłanie do młodych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE