Pezet w Krakowie. Kiedy odbędzie się koncert rapera?

i

Autor: Materiały prasowe Pezet w Krakowie. Kiedy odbędzie się koncert rapera?

Pezet w Krakowie. Kiedy odbędzie się koncert rapera?

2022-11-15 12:30

Pezet jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych polskich raperów. W jego twórczości pojawiają się odniesienia do starego hip-hopu oraz lat 90-tych. 42-letni muzyk w listopadzie i grudniu gra liczne koncerty w ramach Business Class Tour w całej Polsce. Kiedy wystąpi w Krakowie? Gdzie kupić bilety? Sprawdźcie w naszym materiale.

Pezet - kim jest? Co wiemy o raperze?

Pezet to naprawdę Jan Paweł Kapliński. Muzyk znany jest z takich utworów jak "To tylko ja", "Bez twarzy" czy "Re-fleksje". 42-letni raper jest nie tylko muzykiem, ale i przedsiębiorcą. Od dwunastu lat prowadzi wytwórnię muzyczną Koka Beats. Ma także własną markę odzieżową Koka. Jego pierwszy utwór to poświęcony ukochanej warszawskiej dzielnicy „Ursynów 99”, nagrany wraz z kolegą Onarem, z którym potem wydał debiutancką płytę. Jeden z jego albumów, "Muzyka Komercyjna", w ciągu miesiąca od wydania osiągnął status złotej płyty, a także zadebiutował na 1. miejscu listy sprzedaży OLiS. Ostatni krążek Pezeta to „Muzyka Współczesna” z 2019 roku. Album uzyskał status potrójnej platyny, a pochodzący z niej singiel „Magenta” zdobył wyróżnienie Diamentowego Singla. Jego młodszy brat również tworzy muzykę hip-hopową (pod pseudonimem Małolat). Media podają, że Pezet był niegdyś żonaty; ma także córkę. Od dłuższego czasu jest natomiast związany z aktorką Katarzyną Pyszyńską.

Pezet Business Class Tour. Kiedy koncert w Krakowie?

W listopadzie i grudniu Pezet gra koncerty w ramach Business Class Tour w całej Polsce. Kiedy zagra w Krakowie? Koncert Pezeta odbędzie się 19 grudnia w krakowskim Klubie Studio. Bilety można kupić TUTAJ. Na wydarzenie gorąco zaprasza Radio ESKA. Słuchajcie naszego radia, bo już wkrótce będzie można wygrać bilety na koncerty rapera!

Koncert Pezeta w Krakowie. Na wydarzenie zaprasza Radio ESKA

i

Autor: Materiały prasowe Koncert Pezeta w Krakowie. Na wydarzenie zaprasza Radio ESKA
Świąteczne dekoracje w Krakowie

QUIZ. Filmy, które zmieniły świat. Bez 8/10 nie nazywaj się kinomanem!

Pytanie 1 z 10
Reżyserem arcydzieła filmowego pt. "Obywatel Kane" jest: