Pezet w Krakowie. Kiedy odbędzie się koncert rapera?

2022-11-15 12:30
Pezet w Krakowie. Kiedy odbędzie się koncert rapera?
Autor: Materiały prasowe Pezet w Krakowie. Kiedy odbędzie się koncert rapera?

Pezet jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych polskich raperów. W jego twórczości pojawiają się odniesienia do starego hip-hopu oraz lat 90-tych. 42-letni muzyk w listopadzie i grudniu gra liczne koncerty w ramach Business Class Tour w całej Polsce. Kiedy wystąpi w Krakowie? Gdzie kupić bilety? Sprawdźcie w naszym materiale.

Pezet - kim jest? Co wiemy o raperze?

Pezet to naprawdę Jan Paweł Kapliński. Muzyk znany jest z takich utworów jak "To tylko ja", "Bez twarzy" czy "Re-fleksje". 42-letni raper jest nie tylko muzykiem, ale i przedsiębiorcą. Od dwunastu lat prowadzi wytwórnię muzyczną Koka Beats. Ma także własną markę odzieżową Koka. Jego pierwszy utwór to poświęcony ukochanej warszawskiej dzielnicy „Ursynów 99”, nagrany wraz z kolegą Onarem, z którym potem wydał debiutancką płytę. Jeden z jego albumów, "Muzyka Komercyjna", w ciągu miesiąca od wydania osiągnął status złotej płyty, a także zadebiutował na 1. miejscu listy sprzedaży OLiS. Ostatni krążek Pezeta to „Muzyka Współczesna” z 2019 roku. Album uzyskał status potrójnej platyny, a pochodzący z niej singiel „Magenta” zdobył wyróżnienie Diamentowego Singla. Jego młodszy brat również tworzy muzykę hip-hopową (pod pseudonimem Małolat). Media podają, że Pezet był niegdyś żonaty; ma także córkę. Od dłuższego czasu jest natomiast związany z aktorką Katarzyną Pyszyńską.

Pezet Business Class Tour. Kiedy koncert w Krakowie?

W listopadzie i grudniu Pezet gra koncerty w ramach Business Class Tour w całej Polsce. Kiedy zagra w Krakowie? Koncert Pezeta odbędzie się 19 grudnia w krakowskim Klubie Studio. Bilety można kupić TUTAJ. Na wydarzenie gorąco zaprasza Radio ESKA. Słuchajcie naszego radia, bo już wkrótce będzie można wygrać bilety na koncerty rapera!

Koncert Pezeta w Krakowie. Na wydarzenie zaprasza Radio ESKA
Autor: Materiały prasowe Koncert Pezeta w Krakowie. Na wydarzenie zaprasza Radio ESKA
TRASA CORAZ BLIŻEJ! BILETY: going.pl/pezet 19.11 Poznań https://tiny.pl/wwrgd 25.11 Katowice https://tiny.pl/wwrgv...Opublikowany przez Pezet Czwartek, 3 listopada 2022
Świąteczne dekoracje w Krakowie

QUIZ. Filmy, które zmieniły świat. Bez 8/10 nie nazywaj się kinomanem!

Pytanie 1 z 10
Reżyserem arcydzieła filmowego pt. "Obywatel Kane" jest:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE