Otwarcie stoków załatwił prezydent Duda. Internauci: szkoda, że nie jest fanem siłowni

2020-12-01 11:51 nm
Andrzej Duda
Autor: Marcin Gadomski Andrzej Duda

Jeśli do tej pory nie wiedzieliście, od kogo ostatecznie zależało otwarcie stoków narciarskich, to śpieszymy z odpowiedzią. Okazuje się, że przyczynił się do tego Andrzej Duda. To właśnie prezydent zaznaczył, że nie zaakceptuje sytuacji, jeśli stoki narciarskie pozostaną zamknięte.

Andrzej Duda zaapelował o otwarcie stoków narciarskich

O tym, że Andrzej Duda jest fanem białego szaleństwa, wiadomo nie od dziś. Prezydenta co roku można spotkać na stokach narciarskich w Polsce. Informacja o tym, że te ze względu na pandemię koronawirusa mogą pozostać zamknięte, musiała wzbudzić w głowie państwa spore emocje. Jak przyznał wiceminister Jarosław Gowin, to właśnie Andrzej Duda zaapelował o otwarcie wyciągów w kraju.

Jak wygląda podwodny las?

To prezydent Andrzej Duda do mnie zadzwonił i powiedział, że nie zaakceptuje zamknięcia stoków. Zaapelował też, żebym wraz z branżą narciarską wypracował specjalne procedury sanitarne, co też się stało i umożliwiło otwarcie stoków - przyznał w programie "Gość Wydarzeń" Gowin.

Słowa wiceministra wywołały lawinę komentarzy. Internauci żartują i żałują, że prezydent nie jest np. fanem restauracji czy ćwiczeń na siłowni. Być może wtedy i inne branże zostały otwarte.

Posłuchaj, jakie są wskazania do elektrowstrząsów. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.