Studenci, przeprowadzka

i

Autor: Pixabay Biedronka z akcją "Studenckie mieszkanie" z okazji rozpoczęcia roku akademickiego 2023/2024

Zakupy

Biedronka ma specjalną ofertę dla studentów z okazji rozpoczęcia nowego roku akademickiego. Wiemy, co można kupić!

2023-09-29 6:46

Rok akademicki 2023/2024 startuje już w poniedziałek, 2 października. Trwa więc okres, kiedy wielu studentów przyjeżdża do miast, gdzie rozpocznie studia i powoli urządza się w akademikach czy wynajętych pokojach i mieszkaniach. Biedronka przygotowała z tej okazji specjalną ofertę właśnie dla nich - "Studenckie mieszkanie". Co można w niej ciekawego znaleźć? Na czym zaoszczędzić?

Studenckie mieszkanie można wyposażyć w Biedronce. Na czym polega nowa akcja dyskontu?

Co jest potrzebne do życia studentowi? Większość powie, że niewiele. Dzisiejsze realia są jednak zupełnie inne od tych, które panowały jeszcze kilkanaście lat temu. Mieszkańcy dużych miast, którzy idą na studia w swojej miejscowości, często chcą dalej mieszkać w swoim rodzinnym domu. Większość młodych ludzi jednak decyduje się na przeprowadzkę lub wyjazd do dużego miasta, gdzie dostała się na wymarzoną uczelnię. O ile część wyposażenia potrzebnego do codziennego życia znajduje się w akademikach, to w wynajmowanych mieszkaniach lub pokojach, studenci często muszą sami zaopatrzeć się w niezbędne przedmioty i sprzęty. W tym roku z pomocą wyszła im Biedronka, która - obok Lidla - jest ulubionym dyskontem Polaków. Biedronka w nowej odsłonie - jako Biedronka Home - ruszyła z akcją "Studenckie mieszkanie".

Te artykuły ułatwią życie. Oto, co student znajdzie w Biedronce

Toster, czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, patelnie, opiekacze do kanapek, lampy biurkowe oraz podłogowe, regały na książki, szafka na segregatory, składany materac, dmuchany materac z pompką elektryczną, pralko-wirówka elektryczna, poduszki, materace nawierzchniowe - to wszystko można znaleźć w nowej ofercie Biedronki. Ceny są także przystępne, więc nie powinny nadszarpnąć studenckiego budżetu, choć niektórzy są zdania, że era "biednych studentów" już dawno stała się pieśnią przeszłości.

Uniwersytety w Krakowie. Gdzie się mieszczą? Jak do nich dojechać? [ADRESY, NAJBLIŻSZE PRZYSTANKI]

Tak teraz wygląda Sobel. Z wąsem i bujnymi włosami nie przypomina dawnego siebie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE