Wersow

i

Autor: Podlewski, AKPA

WIADOMOŚCI

Niebywałe zdarzenie na koncercie Wersow! Mężczyzna oświadczył się pod sceną, influencerka nie kryła radości [WIDEO]

2024-04-19 15:30

Weronika "Wersow" Sowa jest obecnie w trasie koncertowej po Polsce, w której promuje swój debiutancki album "Wersow Store". Podczas koncertu, który miał miejsce we Wrocławiu doszło do nieoczekiwanej sytuacji. W pewnej chwili influencerka podała mężczyźnie mikrofon, który... oświadczył się swojemu chłopakowi! Czy został przyjęty?

Wersow wyruszyła w trasę koncertową promować swój debiutancki album

Weronika Sowa, znana szerszej publiczności jako Wersow, rozpoczęła trasę koncertową w Polsce, promując swój debiutancki album "Wersow Store". Influencerka zaczynała swoją karierę jako członkini Ekipy Friza, z którym obecnie jest w związki i ma roczną córeczkę Maję. Obecnie gwiazda skupia się na karierze solowej. Wersow podbija obecnie branżę muzyczną, a jej solowy album cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie inaczej jest z trasą koncertową. Influencerka wystąpiła już w Katowicach i Wrocławiu, a przed nią koncerty w Gdańsku, Toruniu i Warszawie.

Oświadczyny na koncercie Wersow. Influencerka oddała fanowi mikrofon

W sobotę, 13 kwietnia odbył się wrocławski koncert Wersow w Teatrze Muzycznym Kapitol. Wydarzenie przyciągnęło tłumy fanów artystki, a w trakcie doszło do nieoczekiwanego zdarzenia. Wśród tłumu pojawiła się zakochana para. Już po fakcie okazało się, że mężczyzna przed koncertem poprosił Wersow o przysługę, a ta zgodziła się bez wahania. W trakcie występu influencerka oddała mikrofon swojemu fanowi, a ten... wyznał miłość swojemu chłopakowi i poprosił go o rękę! Fani gwiazdy na wieść o tym oszaleli z radości. Na nagraniach, zamieszczonych w mediach społecznościowych, słychać, jak tłum szaleje z radości, kiedy mężczyzna postanowił się oświadczyć.

Zaręczyny podczas koncertu Wersow zostały przyjęte. Na nagraniu słychać, jak chłopak na propozycję małżeństwa odpowiada: "oczywiście, że tak". Influencerka, nie kryjąc wzruszenia, pogratulowała parze ze sceny, a tłum bił im gromkie brawa. 

Tak mieszkają Friz i Wersow w swoim podkrakowskim domu. Jest nowocześnie i luksusowo: