Hodował konopie indyjskie. Mieszkaniec Zabierzowa wpadł w ręce policji

2022-08-12 11:43
Zabierzów: miał w mieszkaniu 3,5 kg marihuany, a w ogrodzie krzewy konopii
Autor: Małopolska Policja Zabierzów: pasjonat uprawy krzewów konopi indyjskich wpadł w ręce policji

Policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Zabierzowie zatrzymali 46-latka, u którego w mieszkaniu zabezpieczono narkotyki - aż 3,5 kilograma marihuany. Ponadto znaleziono też krzewy konopi rosnące w ogrodzie na posesji zabierzowianina.

Kryminalni z komisariatu w Zabierzowie ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu krakowskiego może posiadać środki odurzające. Mundurowi udali się do miejsca zamieszkania podejrzanego, gdzie podczas prowadzonych czynności odnaleziono marihuanę w ilości 3.5 kilograma oraz krzewy konopi rosnące w ogrodzie na posesji.

Zabierzów: pasjonat uprawy krzewów konopi indyjskich wpadł w ręce policji
Autor: Małopolska Policja

Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie przyznał się do posiadania oraz uprawy substancji zakazanych. Teraz całość narkotyków trafi do badań, a mężczyzna odpowie za produkcję oraz ich posiadanie. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru połączonego z obowiązkiem stawiennictwa w najbliższej jednostce policji. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Magda z Zielonej Góry prasuje z zamkniętymi oczami

QUIZ. Jedzenie na literę G

Pytanie 1 z 20
Gołąbki to:
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE