Organek podczas Męskiego Grania w Krakowie w 2019 roku

i

Autor: MAREK LASYK/REPORTER Męskie Granie 2024 - bilety, trasa, artyści, line-up

Koncerty

Męskie Granie 2024 w Krakowie. Kiedy rusza sprzedaż biletów? Kto wystąpi?

2024-04-24 10:36

Męskie Granie 2024 w Krakowie. Kto wystąpi? Jakie są ceny biletów? Festiwal i koncerty skupiające artystów z pogranicza różnych gatunków, od rocka przez hip hop do muzyki rozrywkowej gromadzą rokrocznie setki tysięcy osób. Wiadomo już, że Męskie Granie w Krakowie odbędzie się 9 i 10 sierpnia 2024 roku, jak zawsze w Muzeum Lotnictwa. Czy bilety są jeszcze dostępne?

Spis treści

  1. Męskie Granie 2024 - trasa. Kiedy koncert w Krakowie?
  2. Ile kosztują bilety na Męskie Granie? Kiedy rusza sprzedaż?
  3. Line-up Męskiego Grania 2024. Jacy artyści wystąpią w Krakowie?

Męskie Granie 2024 - trasa. Kiedy koncert w Krakowie?

Na ten festiwal muzyczny organizowany od 2010 roku rokrocznie przybywa tysiące fanów niebanalnych brzmień. Również w tym roku, przy okazji wyjątkowej, 15. edycji, Męskie Granie zawita do stolicy Małopolski. Na terenie Muzeum Lotnictwa 9 i 10 sierpnia 2024 roku odbędą się dwa widowiska. Oto jednak, jak prezentuje się cała trasa Męskiego Grania 2024.

  • 28-29 czerwca – Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem
  • 12-13 lipca – Szczecin, EPSD Aeroklub Szczeciński
  • 19-20 lipca – Gdańsk, Polsat Plus Arena
  • 26-27 lipca – Poznań, Park Cytadela
  • 2-3 sierpnia – Wrocław, Pola Marsowe
  • 9-10 sierpnia – Kraków, Muzeum Lotnictwa
  • 23-24 sierpnia – Warszawa, Fort Wola – Letnia Strefa Progresji

Ile kosztują bilety na Męskie Granie? Kiedy rusza sprzedaż?

Przedsprzedaż biletów na Męskie Granie 2024 wystartowała w lutym dla posiadaczy Allegro Smart. Przed rozpoczęciem sprzedaży należy zalogować się na eBilet swoim kontem Allegro z aktywną usługą Allegro Smart. Jak informuje organizator, wszystkie bilety są personalizowane. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika. Start sprzedaży ostatniej puli biletów rozpocznie się w środę, 24 kwietnia o godz. 12.00. Co istotne, płatność za bilety będzie możliwa wyłącznie za pomocą BLIK oraz Vouchera eBilet. Obowiązuje limit: 4 bilety na użytkownika na dany koncert.

Line-up Męskiego Grania 2024. Jacy artyści wystąpią w Krakowie?

Wiemy już, kto wystąpi podczas tegorocznego Męskiego Grania w Krakowie. Przypomnijmy, że w poprzednich latach na scenie mogliśmy zobaczyć takich artystów, jak Organek, Brodka, O.S.T.R., Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Kortez, Król, Vito Bambino, Krzysztof Zalewski, Katarzyna Nosowska, Bedoes, Igo, Kwiat Jabłoni czy Smolik. Jak jednak dokładnie będzie wyglądał line-up Męskiego Grania 2024 w Krakowie? Szczegóły poniżej:

Piątek

Scena Główna: CKOD: Męskie Granie Alternatywnie, Kaśka Sochacka, PRO8L3M, Igo, Męskie Granie Orkiestra 2017: Brodka, Rogucki, ØrganekScena Ż: Rozen, Verde, Jakub Skorupa, Generacja Jazz: Rejoin, Twoosty Mayonez, USO 9001, Karaś/Rogucki

Sobota

Scena Główna: Zalia, L.U.C. & Rebel Babel Film Orchestra – muzyka do filmu „Chłopi", Ørganek Unplugged, Mrozu, Męskie Granie Orkiestra 2024Scena Ż: Mùlk, Hoshii, Kathia, Pietrucha / Zalewska, Coals feat. Hubert.

ZOBACZ TAKŻE: Odwiedzasz Kraków? Wystawę Banksy'ego, najbardziej tajemniczego artysty na świecie, koniecznie trzeba zobaczyć

Krwawa zemsta za kota? Kilka lat czekał na taką okazję. Zaatakował swojego znajomego młotkiem. „Bił i kopał go po całym ciele”