Matka SKATOWAŁA 5-miesięczną córeczkę?! O krok od tragedii w Małopolsce

2020-12-07 15:35
5-miesięczna dziewczynka trafiła do szpitala w ciężkim stanie
Autor: Małopolska Policja

22-latka z miejscowości Biecz (powiat gorlice, woj. małopolskie) decyzją sądu trafiła do aresztu po tym, jak prokuratura postawiła jej zarzut znęcania się nad dzieckiem. 5-miesięczna dziewczynka trafiła do szpitala w Rzeszowie w stanie zagrożenia życia.

Policję zawiadomił lekarz ze szpitala. W niedzielę prokuratura przesłuchała 22-latkę oraz jej męża. Mężczyzna został zwolniony i w sprawie zostanie potraktowany jako świadek. Kobieta z kolei odpowie przed sądem.

- Wszystkie materiały, które w tej sprawie zostały zgromadzone, są przekazane do prokuratury, natomiast sam lekarz, który to dziecko przyjmował w Rzeszowie w szpitalu poinformował, że ma obrażenia, które mogły powstać na skutek stosowania wobec tego dziecka przemocy - mówi asp. sztab. Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach.

Dziewczynka przeszła już operację, jednak jej stan w dalszym ciągu jest ciężki. Sąd w Gorlicach na wniosek prokuratury zadecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanej na 3 miesiące. Kobiecie grozi do 8 lat więzienia.

To nagranie PRZERAŻA. Próbowała wejść do autobusu, mogła ZGINĄĆ! [WIDEO]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE