Zakupy

i

Autor: Pexels Które sklepy są otwarte 3 maja 2024 w Krakowie? Gdzie można zrobić z ten dzień zakupy?

majówka 2024

Które sklepy są otwarte 3 maja 2024 w Krakowie? Gdzie można zrobić z ten dzień zakupy?

2024-04-25 17:01

Sklepy otwarte 3 maja 2024 w Krakowie. Gdzie można zrobić zakupy? 3 maja obchodzimy ważny dzień dla wszystkich Polaków. To święto ustanowienia Konstytucji 3 maja. To również dzień wolny od pracy. Niektóre sklepy w Krakowie są jednak w ten dzień otwarte. Które dokładnie? Sprawdźcie w naszym materiale.

Które sklepy są otwarte 3 maja 2024 w Krakowie? Gdzie można zrobić z ten dzień zakupy?

3 maja obchodzimy święto Konstytucji 3 maja. To także jeden z dni tzw. "majówki", czyli okresu, gdy dużo ludzi ma wolne. Na ten czas wiele osób zaplanowało wyjazdy w kraju lub za granicę. Większość zrobiła też zakupy wcześniej, wiedząc, że 3 maja sklepy będą zamknięte. Co jednak, jeśli przypomni nam się, że czegoś jeszcze potrzebujemy lub zabraknie nam kiełbaski na grilla? Nic straconego! 3 maja sklepy w Krakowie są otwarte. Warto zaznaczyć jednak, że nie chodzi tutaj o duże supermarkety czy galerie handlowe. Gdzie więc można zrobić zakupy w Krakowie 3 maja 2024?

Sklepy otwarte w Krakowie 3 maja 2024? W tych miejscach można zrobić zakupy

Które sklepy są otwarte w Krakowie 3 maja 2024? Gdzie w Krakowie można zrobić zakupy? Okazuje się, że są takie miejsca. 3 maja mogą być otwarte małe osiedlowe sklepiki jeśli za ich ladą stanie właściciel. Dodatkowo zakupy zrobimy w niektórych Żabkach czy Carrefourach Express. Otwarte też będą stacje benzynowe.

To największa tego typu ekspozycja w Polsce. Akwarium Gdyńskie z nietypowymi zwierzętami morskimi

Najlepsze trasy rowerowe w Małopolsce. Te miejsca trzeba odwiedzić