Kraków: pijany i rozebrany skopał tramwaj. W ręku trzymał wycieraczkę [ZDJĘCIA]

2021-09-13 8:44

Na zaskakujące sceny trafili w niedzielę funkcjonariusze Straży Miejskiej w Krakowie. Na jednej z pętli pijany 27-latek bez ubrania kopał w wagon tramwajowy. Co dziwne, mężczyzna dodatkowo wymachiwał wycieraczką.

Do zdarzenia doszło około godziny 6.00 w niedzielę, 12 września. Straż Miejska Miasta Krakowa otrzymała zgłoszenie, że na pętli MPK przy ul. Ujastek, na wysokości Kopca Wandy jakiś mężczyzna kopie i uderza w wagony tramwajowe.

Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce. Tam musieli doznać szoku. Rozebrany mężczyzna pod wpływem alkoholu niszczył wagon, wymachując przy tym wycieraczką tramwajową. Obok niego znajdował się motorniczy, którzy przekazał, że to właśnie 27-latek jest sprawcą wszystkich uszkodzeń. Na miejsce wezwana została policja, która będzie wyjaśniać dalszą część sprawy.

Roxie Węgiel i jej pierwsze wykonanie hitu Ekipy Friza! [TYLKO U NAS]
Sonda
Lubisz jeździć tramwajami?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE