Wiesław Paszkot zaginął w Krakowie

i

Autor: Małopolska Policja Kraków. Zaginął Wiesław Paszkot

Wiadomości

Miał się udać do punktu gier losowych, lecz nie wrócił do domu. Zaginął 63-letni Wiesław Paszkot

2023-11-29 11:11

Wiesław Paszkot zaginął cztery dni temu. 25 listopada tuż po godzinie 11.00 wyszedł z miejsca zamieszkania przy ul. Mazowieckiej i miał się udać do pobliskiego punktu gier losowych. Od tego czasu nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policja prowadzi poszukiwania i prosi o kontakt wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje.

Kraków. Zaginął Wiesław Paszkot

Komenda Miejska Policji w Krakowie opublikowała wizerunek i rysopis 63-letniego zaginionego mężczyzny. Od czterech dni nie powrócił do domu i nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi. Ustalono, że najprawdopodobniej dotarł do kolektury Lotto na ulicy Śląskiej w Krakowie. Niestety nie wiadomo, gdzie udał się dalej. W dniu zaginięcia Wiesław Paszkot był ubrany w polarową bluzę w kolorze granatowym, granatowe spodnie dresowe, szarą czapkę z daszkiem i ciemne sportowe buty. Mężczyzna ma ok. 170 cm wzrostu, krótkie, siwe włosy, zielone oczy, szeroki nos i krępą budowę ciała. Charakterystyczne jest również to, że zaginiony z powodu chorego kręgosłupa utyka na prawą nogę.

Krakowskie służby wystosowały apel do osoób, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym. Mundurowi proszą o kontakt z Komisariatem Policji IV w Krakowie pod numerem telefonu 47-83-52-913 lub pod numer alarmowy 112.

Ceny ozdób świątecznych w Krakowie. Ile trzeba zapłacić za dekoracje? [GALERIA]

Wieczorny Express - Paweł PISKORSKI