Polregio

i

Autor: Facebook SKM Info

FERIE 2024

Pociągiem z Krakowa na ferie zimowe? Polregio przygotowało specjalne oferty biletów i połączeń kolejowych

2024-02-12 9:34

Ferie 2024 trwają w najlepsze. Z tej okazji Polregio przygotowało specjalne oferty biletów i połączeń kolejowych, które pozwolą wam wybrać się w podróż po całym kraju. Sprawdźcie już teraz, gdzie podczas tegorocznej przerwy zimowej zabierze was przewoźnik i jakie są ceny biletów, w tym biletu turystycznego.

Kraków. Polregio przygotował specjalne oferty biletów i połączeń na ferie 2024

Wyjazd podczas przerwy zimowej? Polregio przygotowało coś specjalnie dla tych, którzy już wkrótce rozpoczną zasłużony odpoczynek od szkoły. W czasie ferii można będzie podróżować pociągiem bez żadnych ograniczeń po całej Polsce. A dokąd zabiorze nas przewoźnik? Z Krakowa do stolicy zimowych sportów – Zakopanego ponownie można dojechać pociągiem. W przeciwieństwie do użytkowników samochodów tłoczących się na Zakopiance, pasażerowie kolei nie muszą martwić się korkami ani ograniczeniami wynikającymi z objętości bagażu, czy kłopotami ze znalezieniem miejsc do parkowania. Pociągiem Polregio w Małopolsce można również dojechać do Nowego Sącza, Krynicy-Zdroju czy ośrodków w Dolinie Popradu.

Ferie 2024. Polregio przygotował tanie bilety

Na dwa tygodnie przerwy zimowej w ofercie można znaleźć bilety tygodniowe na ferie, które w tańszej wersji kosztują 109 zł i obejmują wszystkie pociągi Regio. Bilet za 129 zł zapewnia z kolei przejazdy pociągami Regio oraz Kolei Wielkopolskich, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej i Arrivy. Sprzedaż biletów z tej oferty rusza 12 stycznia, a jest ona ważna przez całe ferie zimowe, czyli do 25 lutego. Bilety można kupić w mobilnej aplikacji mPolregio, w automatach biletowych lub wideomatach Polregio, w systemie sprzedaży bilety.polregio.pl, u obsługi pociągu oraz w kasach biletowych.

QUIZ: Te latynoskie telenowele świeciły w Polsce tryumfy! Pamiętasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Która latynoska telenowela jako pierwsza pojawiła się w Polsce?

Bilet turystyczny Polregio. Ile kosztuje i jakie połączenia obejmuje?

Niezależnie od ferii przez cały czas w ofercie znajdują się bilety weekendowe, które pozwalają odwiedzać ulubione miejsca w całej Polsce. Minibilet turystyczny kosztuje 47 zł i pozwala podróżować bez limitu pociągami Regio od piątku od godz. 18.00 do poniedziałku do godz. 6.00. Bilet turystyczny, dostępny w cenie 58 zł umożliwia nieograniczone podróże pociągami po całej Polsce od godz. 18.00 w piątki do godz. 6.00 w poniedziałki. Bilet jest honorowany w pociągach Regio (za wyjątkiem pociągów specjalnych) oraz pociągach osobowych Arrivy RP, Kolei Wielkopolskich oraz Kolei Małopolskich (z wyjątkiem odcinka Kraków Olszanica – Kraków Lotnisko – Kraków Olszanica), jak również Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (z wyjątkiem pociągów kategorii ŁKA Sprinter).

Policjanci na nartach dbają o porządek na stokach narciarskich podczas ferii:

Pamiętacie uczestników 3. Edycji Rolnik szuka żony? Sprawdźcie jak potoczyły się ich losy!