FERIE 2024

Co robić w ferie w Krakowie? Oto lista najciekawszych półkolonii [GALERIA]

2024-02-13 9:42

Ferie 2024 zbliżają się wielkimi krokami. Chociaż dzieci w Małopolsce będą miały okazję odetchnąć od szkoły dopiero w ostatnim turnusie, już teraz warto zaplanować im ciekawe zajęcia, które rozbudzą ich wyobraźnie i pozwolą nauczyć się czegoś zupełnie nowego. W Krakowie znajdziecie wiele ofert półkolonii dla najmłodszych. Wybraliśmy te z najciekawsze, w których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Ferie zimowe w Małopolsce 2024

Ostatnie intensywne opady śniegu sprawiły, że możemy zapomnieć o jesiennej aurze i na dobre przywitać zimę. To dobra wiadomość dla tych, którzy już wkrótce rozpoczną ferie zimowe. Niestety dzieci i młodzież zamieszkujący Małopolskę będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Nasze województwo jako ostatnie rozpocznie przerwę zimową, która będzie trwała od 12 do 25 lutego 2024 roku. Chociaż przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, warto zawczasu zaplanować, jak spędzimy ten wyjątkowy czas.

Ferie 2024. Półkolonie w Krakowie. Najlepsze pomysły na spędzenie wolnego czasu

Na dzieci i młodzież, które spędzają ferie zimowe w Krakowie, czeka w mieście moc atrakcji. W tym szczególnym czasie znajdziecie nie tylko wiele ciekawych wydarzeń, które rozpalą pasję i pozwolą znaleźć najmłodszym nowe hobby. Stolica Małopolski ma także do zaoferowania wiele półkolonii, czyli zajęć zorganizowanych, podczas których specjaliści przeją opiekę nad dziećmi. W ofercie wielu obiektów można znaleźć tematyczne wydarzenia, pozwalające rozpalić w dzieciach nowe zainteresowania lub pogłębić te, które już mają. Sprawdźcie już teraz w naszej galerii, jakie atrakcje czekają na najmłodszych w Krakowie podczas półkolonii.

Ferie 2024. Oto najlepsze półkolonie w Krakowie, które zachwycą dzieci i młodzież:

QUIZ. Te mity żywieniowe są często powtarzane. Potrafisz je rozpoznać?

Pytanie 1 z 12
Czy gluten jest szkodliwy dla wszystkich osób?
36-latek zatrzymany po skandalu w Krakowie. Twierdził, że nie wiedział co robi