FERIE 2024

Co robić w ferie w Krakowie? Oto najlepsze propozycje dla dzieci i młodzieży [GALERIA]

2024-02-13 9:42

Ferie 2024 trwają w najlepsze. Już wkrótce także dzieci i młodzież z Małopolski będą mogły udać się na zasłużony odpoczynek od nauki i spędzić czas na samych przyjemnościach. Jeśli w tym roku nie szykują wam się żadne wyjazdy, podpowiadamy, co robić podczas ferii w Krakowie. Wybraliśmy najciekawsze atrakcje, które zachwycą zarówno tych młodszych, jak i starszych.

Kiedy wypadają ferie w Małopolsce?

Najmłodsi mieszkańcy naszego regionu już wkrótce na nowo odpoczną od obowiązków i nauki, bowiem już wkrótce będą mieli długie wolne od szkoły. Kiedy wypadają ferie w Małopolsce? Mieszkańcy naszego województwa chwilę będą musieli poczekać, ponieważ jako ostatni rozpoczniemy turnus. W dniach 12-25 lutego ferie rozpoczną województwa kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie.

Co robić podczas ferii w Krakowie?

Dla tych, którzy nie mają planów na ferie zimowe, przygotowaliśmy długą listę ciekawych atrakcji, które będą czekać na was podczas ferii w Krakowie. W tym okresie miasto szczególnie zadba o najmłodszych. Znajdziecie tutaj nie tylko ciekawe wydarzenia, pozwalające połączyć naukę z zabawą. Ponadto w stolicy Małopolsce jest wiele obiektów, chociażby takich jak lodowiska, gdzie będziecie mogli spędzić aktywnie czas z całą rodziną. Więcej pomysłów na ciekawe spędzenie ferii w Krakowie znajdziecie już teraz w naszej galerii.

Co robić w ferie w Krakowie? Miasto ma wiele do zaoferowania dla dzieci i młodzieży:

Jak dobrze pamiętasz przeboje najpopularniejszych krakowskich gwiazd muzyki? QUIZ

Pytanie 1 z 11
Zbigniew Wodecki rozpoczynał karierę jako skrzypek w zespole. Komu akompaniował legendarny muzyk?
Krakowska grupa Golden Retriever opanowała Rynek Główny!