Konie też mają dość korków w Krakowie. Niepokorne ruszyły na przełaj!

i

Autor: screen facebook/ STOP CHAM Konie też mają dość korków w Krakowie. Niepokorne ruszyły na przełaj!

Życie miasta

Konie też mają dość korków w Krakowie. Tak postanowiły je ominąć! [WIDEO]

2023-03-27 12:05

Do nietypowego zdarzenia doszło ostatnio w Krakowie. Dorożka zaprzężona w dwa konie zatrzymała się w korku w stolicy Małopolski. Nagle zwierzęta postanowiły ruszyć na przełaj. Wszystko się nagrało! Zobaczcie!

Korki w dużych miastach to niewątpliwie największą zmora kierowców. Tak jest również w Krakowie. Mieszkańcy od wielu lat narzekają, że ciężko porusza się samochodem w mieście, szczególnie w godzinach szczytu. Urzędnicy proponują m.in. przesiadkę na komunikację miejską. Ta jednak nie zawsze jest dobrym rozwiązanie, gdyż ze względu na remont zdarza się, że autobus jedzie drogą objazdową lub również stoi w korku.

Jedną z najbardziej zatłoczonych ulic w Krakowie jest al. 29 listopada. To droga wyjazdowa z miasta w kierunku Warszawy, która obecnie jest mocno przebudowywana. I to właśnie tam doszło do bardzo nietypowej sytuacji. Ulicą poruszała się dorożka zaprzężona w dwa konie. W pewnym momencie zwierzęta się spłoszyły i ruszyły na remontowany odcinek drogi. Wszystko zostało nagrane przez kamerkę samochodową, a film z tej sytuacji opublikowano na kanale STOP CHAM w mediach społecznościowych. Zobaczcie go poniżej.

Egzotyczne zwierzęta w mieszkaniach krakowian. Nie uwierzysz, co trzymają w swoich domach!

Dworzec Główny czy Teatr Słowackiego? Afera w Krakowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE