Kolejny wypadek i utrudnienia w Racławicach. Bus ponownie wypadł z drogi

2023-01-16 8:32

Kierowcy jadący przez Racławice w powiecie miechowskim muszą mierzyć się z utrudnieniami w ruchu. W poniedziałek, 16 stycznia kierowca busa stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. To drugie takie zdarzenie w ciągu dwóch dni. W niedzielę lądował tam śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Gdzie występują utrudnienia?

W niedzielę, 15 grudnia w Racławicach doszło do poważnego wypadku. Kierujący busem marki Fiat Ducato stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi, wpadając na pobliski most. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a droga była całkowicie zablokowana.

W wyniku wypadku dwie osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitala.

W poniedziałek dokładnie w tej samej miejscowości doszło do podobnego zdarzenia. Ze wstępnych informacji wynika, że na drodze wojewódzkiej 783, podobnie jak w niedzielę kierowca busa stracił panowanie nad samochodem i wypadł z drogi.

W wyniku wypadku jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu zdarzenia pracują wszystkie służby, a w Racławicach ponownie występują utrudnienia w ruchu. 

Gębala mocno po klęsce Polaków ze Słowenią na MŚ

QUIZ PRL: Towary luksusowe za komuny! Kogo było na to stać?

Pytanie 1 z 10
Marka zachodniego pudru do twarzy sprzedawanego w Pewexie, to:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE