radiowóz

i

Autor: pixabay.com

Poważny wypadek w Nowej Hucie. Motocyklista trafił do szpitala

2022-10-31 13:49

W poniedziałek, 31 października w Krakowie doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Na miejscu występowały utrudnienia w ruchu, a mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło nad ranem, około godziny 9:00 na ul. Igołomskiej w Nowej Hucie. Kierowca motocykla stracił panowanie nad jednośladem, wywrócił się i zderzył z samochodem.

- Motocyklista był trzeźwy. Przy wypadku doszło do obrażeń ręki. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał, na miejscu nie ma już utrudnień w ruchu – poinformowała st. post. Elżbieta Znachowska – Bytnar z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie.

Na miejscu chwilę później pojawiła się straż pożarna i ratownicy medyczni, którzy przetransportowali kierowcę do jednego z krakowskich szpitali.

Policja apeluje, aby szczególnie w okresie Wszystkich Świętych, kiedy na drogach panuje wzmożony ruch, zachować bezpieczeństwo i odpowiedzialność.

Policyjne drony podczas Wszystkich Świętych

Nieśmiały czy pewny siebie? Jakim typem człowieka jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jak duże jest twoje grono znajomych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE