Kiermash powraca w jesiennej odsłonie! Tym razem spotkamy się w muzeum

2021-09-15 11:34
Kiermash Jesień w Muzeum
Autor: Kiermash - materiały prasowe

Nadchodzi "Jesień w Muzeum". W najbliższy weekend odbędzie się kolejna odsłona Kiermashu. Tym razem wystawcy z całej Polski spotkają się w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Będzie można kupić między innymi: ręcznie wykonane ubrania lub biżuterię. Na stoiskach nie zabraknie dizajnerskich wzorów i niezależnej mody.

Poprzednia, letnia edycja Kiermashu odbyła się w Parku Jordana w ramach Kraków Culture Summer. Wtedy przybrał on nieco bardziej festiwalową formę. Tym razem wystawcy spotkają się w weekend 18 i 19 września w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Tej jesieni również nie zabraknie dizajnerskich ubrań, muzyki i dobrej kawy. 

- Zbieramy fajnych, polskich wystawców, którzy tworzą najróżniejsze produkty. Jest to zarówno odzież: damskie sukienki, bluzki, a także męskie ubrania. Będzie biżuteria, akcesoria, torby, paski, nerki, kolorowe skarpety, szale i kosmetyki naturalne - wymienia Mateusz Kaczan, organizator wydarzenia. 

Podczas jesiennej edycji wystawcy przedstawią swoje nowe kolekcje. Większość na co dzień prowadzi swoje sklepy w internecie. Nie każdy lubi jednak zakupy online. 

- Wszyscy znamy zakupy w internecie. Wiemy, że ostatnio ta forma jest bardzo popularna, ale jest też sporo zwrotów. My podczas Kiermashu pokazujemy fajne rzeczy. To jest polska moda i polski dizajn. Tak naprawdę takie targi to jest jedyna okazja, żeby przyjść, zobaczyć te rzeczy na żywo i przymierzyć je. Można się spotkać osobiście z wystawcami, poznać marki i ludzi przede wszystkim - mówi Izabela Chyłek, organizatorka wydarzenia. 

Wstęp na Kiermash jest wolny. Wydarzeniu patronuje Radio Eska. 

Raport z Anteny 14.09

QUIZ: Wnętrza i elementy wyposażenia mieszkań w regionalnych gwarach

Pytanie 1 z 17
1. Co na Podlasiu nazywają "skowrodą"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE