Już 21 sierpnia II Nowohuckie Senioralia

2022-08-17 22:56
Nowohuckie Senioralia
Autor: NCK, materiały prasowe Nowohuckie Senioralia

Koncerty, konkursy, badania i porady, aktywności sportowe i degustacje - to wybrane punkty programu Nowohuckich Senioraliów. Plenerowa impreza na placu przed Nowohuckim Centrum Kultury rozpocznie się już w najbliższą niedzielę.

Zeszłoroczna edycja cieszyła się wielkim powodzeniem, dlatego zdecydowano się na jej kontynuację. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla seniorów, m.in. konkursy z nagrodami, wykłady, koncerty, a nawet... pokazy mody.

Będziemy mieć strefę zdrowia, aktywności i kulturalną. Ponadto prelekcje, możliwość skorzystania z bezpłatnych badań, m.in. dietetyków i innych specjalistów - wymienia Mateusz Płoskonka, zastępca dyrektora Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia UMK.

Uczestników z pewnością nie zabraknie: zwieńczeniem dnia pełnego atrakcji będzie recital Jacka Wójcickiego.

Bardzo sobie cenię takie imprezy, róbcie tak dalej! Na pewno przyjdę!

Dobrze, że myślą też o naszej grupie wiekowej, w ten sposób możemy poznawać nowe osoby i integrować się. W każdej dzielnicy powinno być coś takiego... - mówią seniorzy.

Senioralia rozpoczną się o godz. 15 i potrwają do późnego wieczora. Tradycyjnie, jak przed rokiem, zakończy je potańcówka. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

QUIZ: Kultowe teleturnieje PRL i lat 90. Cała Polska je zna. Ty też?

Pytanie 1 z 10
Ekspert w "Wielkiej Grze", po tym jak zawodnik odpowiedział, że Johann Strauss zarobił 100 tys. dolarów:
Roztańczona starówka w Nowym Sączu
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE