VINAI kolejną zagraniczną gwiazdą Juwenaliów UEK

i

Autor: Materiały prasowe VINAI kolejną zagraniczną gwiazdą Juwenaliów UEK

Juwenalia UEK 2024

Juwenalia UEK 2024. VINAI drugą zagraniczną gwiazdą wydarzenia

2024-04-22 10:00

Znamy kolejną zagraniczną gwiazdę, jaka pojawi się na tegorocznych Juwenaliach UEK! To VINAI! Wcześniej swoją obecność potwierdził Topic. Obie te gwiazdy i wiele innych będzie można zobaczyć na scenie Koncertu Głównego w piątek, 10 maja.

VINAI - urodzeni w Brescii, w północnych Włoszech, Alessandro i Andrea Vinai zaczęli DJ-ować i produkować w 2013 roku, odnajdując swoje brzmienie w turbodoładowanym EDM i chwytliwych house'owych groove'ach. Tylko w tym roku VINAI wydał utwory electro-pop i big room w wytwórniach Spinnin' Records, Rave Culture i Signatune. Para współpracowała również z włoskim zespołem progressive house Marnik, aby zremiksować "Rock My Body" R3HAB, Sash! i INNA. Niedawno VINAI pracował z rumuńską piosenkarką Alexandrą Stan nad letnią nutą piano house "Believe". Oprócz skupienia się na rozwijaniu marki VINAI, duet pracuje nad kolejnym projektem - uruchomieniem wytwórni płytowej. Wytwórnia bez wątpienia doda kolejny wymiar do repertuaru VINAI i wzmocni muzykę, która pomogła wyrzeźbić ich dzisiejszy sukces. Jeśli chodzi o trasy koncertowe, rodzeństwo przeniosło swoje energetyczne utwory do superklubów na całym świecie, zaliczając przystanki w Dubaju, Seulu, Szanghaju, Singapurze, Japonii, Danii, Doha i nie tylko.

Line-up Juwenaliów UEK 2024

Na scenie Koncertu Głównego Juwenaliów UEK będziemy mieli okazję zobaczyć VINAI, Topic, Otsochodzi, braci Kacperczyk i Żabsona, ale to jeszcze nie koniec! Organizatorzy obiecują, że możemy spodziewać się jeszcze więcej niespodzianek i niezapomnianych występów.

Juwenalia UEK zapewniają nie tylko świetną rozrywkę muzyczną, ale także różnorodne wydarzenia i atrakcje dla studentów. Od wydarzeń związanych z modą, sportem i e-sportem, po kino plenerowe, stand-up i koncert muzyki rockowej! To doskonała okazja do spędzenia czasu razem.

Informacje

Więcej szczegółów na temat wydarzeń w ramach juwenaliów można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej www.juwenaliauek.pl.

Prezentacja odrestaurowanej taksówki MPK w Krakowie