koncert

i

Autor: unplash Juwenalia UEK 2024 pod patronatem Radia ESKA! Znamy już pierwsze gwiazdy wydarzenia

Juwenalia UEK 2024

Juwenalia UEK 2024 pod patronatem Radia ESKA! Otsochodzi kolejną gwiazdą imprezy

2024-03-25 11:57

Juwenalia UEK 2024 zbliżają się wielkimi krokami. W tym toku będą one jeszcze bardziej wyjątkowe, ponieważ to właśnie Radio ESKA objęło patronatem medialnym to wydarzenie. Główny koncert podczas Juwenaliów UEK 2024 odbędzie się 10 maja. Poznaliśmy już pierwsze gwiazdy, które wystąpią tego dnia. Kogo zobaczymy na scenie? Co się będzie działo podczas Juwenaliów UEK 2024?

Juwenalia UEK 2024 pod patronatem Radia ESKA! Kiedy się odbędą?

Juwenalia UEK to trwające kilka dni wydarzenia, które co roku odbywają się na przełomie kwietnia i maja. Od początku do końca tworzone są przez studentów dla studentów, a największym, finałowym wydarzeniem jest Koncert Główny! To wyjątkowy event przepełniony festiwalową atmosferą i dobrą zabawą. Line-up koncertu tworzą polscy, jak i zagraniczni artyści różnych gatunków muzycznych - rapu, alternatywy oraz muzyki tanecznej.

Juwenalia UEK to również 9 innych wydarzeń o tematyce modowej, sportowej i e-sportowej, kino plenerowe, stand-up, koncerty muzyki rockowej.

Znamy już datę głównego koncertu podczas Juwenaliów UEK 2024. Odbędzie się on w piątek, 10 maja. Co ważne, w tym roku Radio ESKA objęło patronatem medialnym tę imprezę.

Kto wystąpi podczas Juwenaliów UEK 2024?

Kogo zobaczymy na scenie podczas Juwenaliów UEK 2024? W poprzednich latach na scenie Juwenaliów UEK wystąpili tacy artyści, jak: Oki, Bassjackers, Agnieszka Chylińska, Ofenbach, Tujamo, Deorro, R3HAB, Guzior, Szpaku, Tede, Lost Frequencies, Taco Hemingway, Brodka, Quebonafide, O.S.T.R., Sarius, The Dumplings. A czego możemy spodziewać się w tym roku? Znamy już pierwsze gwiazdy! Na scenie na pewno pojawi się ŻABSON! Drugą gwiazdą, którą będzie można posłuchać to Kacperczyk. W poniedziałek, 25 marca poznaliśmy kolejnego artystę, którego zobaczymy na scenie. To Otsochodzi. Organizatorzy obiecują, że to dopiero początek, więc możemy spodziewać się jeszcze więcej niespodzianek i niezapomnianych występów.

Juwenalia UEK 2024. Co się będzie działo?

Juwenalia UEK zapewniają nie tylko świetną rozrywkę muzyczną, ale także różnorodne wydarzenia i atrakcje dla studentów. Od wydarzeń związanych z modą, sportem i e-sportem, po kino plenerowe, stand-up i koncert muzyki rockowej! To doskonała okazja do spędzenia czasu razem.

Informacje na temat biletów i więcej szczegółów znajdziecie na stronie Juwenaliów UEK, profilu na Facebooku oraz w klubie studenckim zaUEK na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Studniówka 2024 VII LO im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie