WIADOMOŚCI Z REGIONU

Justyna Kowalczyk-Tekieli ma piękny dom w Kasinie Wielkiej. Zobaczcie, jak wygląda w środku! [GALERIA]

2023-10-01 14:46

Justyna Kowalczyk-Tekieli to słynna polska mistrzyni olimpijska. Na co dzień mieszka w pięknej, góralskiej chacie w Kasinie Wielkiej z niezwykłym widokiem na góry, gdzie wychowuje synka Hugo. Zobaczcie, jak prezentuje się okazała posiadłość sportsmenki i jak wygląda w środku. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim salon, w całości wyłożony drewnem.

Justyna Kowalczyk-Tekieli mieszka na Podhalu

Kultowa, polska sportsmenka na stałe zapisała na się kartach historii jako jedna z najlepszych zawodniczek biegów narciarskich. Jest multimedalistką i czterokrotną zdobywczynią Pucharu Świata. Jej niezwykłe sukcesy stały się inspiracją dla wielu początkujących zawodników, a zwłaszcza dla kobiet. Justyna Kowalczyk-Tekieli urodziła się w 1983 roku w Limanowej i na stałe mieszka w Kasinie Wielkiej, miejscowości położonej na Podhalu, gdzie po tragicznej śmierci męża, Kapra Tekielego, samotnie wychowuje synka Hugo.

Jak wygląda dom Justyny Kowalczyk-Tekieli?

Mistrzyni olimpijska mieszka w pięknej, góralskiej chacie, z której rozpościera się niezwykły widok na panoramę Tatr. Justyna Kowalczyk-Tekieli jest aktywna w mediach społecznościowych i często zamieszcza zdjęcia na Instagramie. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wygląda w środku jej dom i trzeba przyznać, że jest niezwykle przytulny. Posiadłość została urządzona w tradycyjnym stylu, nawiązującym do góralskich tradycji. Zwłaszcza salon, cały wyłożony drewnem, przyciąga szczególną uwagę. Zobaczcie w galerii poniżej, jak prezentuje się dom Justyny Kowalczyk-Tekieli.

Justyna Kowalczyk-Tekieli mieszka u podnóża Tatr. Tak wygląda jej piękna, góralska posiadłość:

QUIZ wiedzy o Zakopanem. Jak dobrze znasz polską stolicę gór?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się słynna skocznia narciarska w Zakopanem?
Wielka Krokiew
Wersow i Friz ujawnili pierwsze informacje o ślubie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE