Targi pracy

i

Autor: materiały prasowe Grodzkiego Urzędu Pracy Targi pracy

Jesienna edycja Targów Pracy i Przedsiębiorczości już trwa!

2022-10-26 1:14

Ponad stu wystawców pomoże i doradzi w odnalezieniu się na krakowskim rynku pracy. Po raz kolejny w Tauron Arenie odbywają się Targi Pracy i Przedsiębiorczości. Jesiennej edycji przyświeca hasło "Świadomie do celu". Organizatorzy przygotowali warsztaty oraz konsultacje indywidualne - zarówno dla poszukujących pracy, jak i przedsiębiorców.

Podczas tej edycji Targów Pracy i Przedsiębiorczości funkcjonują trzy specjalne strefy odpowiadające na potrzeby każdej grupy społecznej związanej z rynkiem pracy: strefa wystawiennicza, przedsiębiorczości oraz warsztatowa. W wydarzeniu bierze udział ponad 100 pracodawców. Dodatkowo uczestnicy mogą skonsultować swoje CV z profesjonalnymi doradcami zawodowymi.  

Targi odbywają się w ten wtorek i środę w godzinach od 9 do 16. Obowiązuje wstęp wolny za wyjątkiem warsztatów. Na część szkoleniową należy zarejestrować się wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie Grodzkiego Urzędu Pracy. Wydarzeniu patronuje Radio Eska.

Dzieje się tak naprawdę dużo, mamy wspomniane 3 strefy, dla przedsiębiorców jest przewidziana możliwość konsultacji indywidualnych oraz prowadzone są warsztaty. Jest ponad stu wystawców, także osoby z Krakowa i okolic mają tutaj bezpośrednią okazję aby porozmawiać z pracodawcami - mówi Magdalena Żuchowicz z Grodzkiego Urzędu Pracy.

W jakich branżach poszukiwani są pracownicy?

Największe zapotrzebowanie pracodawcy zgłaszają nam w budownictwie, transporcie, usługach, na produkcji, a także handel i gastronomia, czyli to, co w Krakowie zawsze było i jest istotne - wymienia Magdalena Żuchowicz.

Targi trwają przez dwa dni, w ten wtorek i środę w godzinach od 9 do 16. Obowiązuje wstęp wolny za wyjątkiem warsztatów. Na część szkoleniową należy zarejestrować się wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie Grodzkiego Urzędu Pracy. Wydarzeniu patronuje Radio Eska.

Jesienne prace w ogrodzie - czy wiesz, co trzeba zrobić w ogrodzie przed zimą?

Pytanie 1 z 12
Co robimy z liśćmi opadłymi na trawnik?
Jesienne liście
Królewski Ogród Światła zachwyca w Wilanowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE