Iga Świątek w scenach, jak z "Króla Lwa". "To wszystko, będzie kiedyś moje?" [WIDEO]

2022-12-02 14:56
Iga Świątek podsumowała swoje osiągnięcia w 2022 roku
Autor: Print screen YouTube Laik Knows Produkcja Iga Świątek podsumowała swoje osiągnięcia w 2022 roku

Iga Świątek, czyli nie tylko polska, ale i światowa najlepsza rakieta świata, tylko w 2022 roku wygrała French Open i US Open. Od kwietnia, jako pierwsza Polka, jest liderką rankingu singlowego WTA. Tenisistka postanowiła podsumować swoje tegoroczne osiągnięcia w niesamowity sposób. Nawiązała przy tym do "Króla Lwa". Zobaczcie, co zrobiła!

Iga Świątek - najlepsza i najskromniejsza "rakieta świata"

Iga Świątek to 21-letnia tenisistka urodzona w Warszawie. Zawodowo zaczęła grać już w wieku 15 lat. Wygrała wtedy debiutancki turniej zawodowy ITF w Sztokholmie. Od tego momentu ciągnie się długie pasmo jej sukcesów. 2022 rok okazał się jednak najlepszym w jej karierze. Jako pierwsza Polka w historii została numerem jeden w rankingu WTA, czyli - oficjalnie - najlepszą tenisistką na świecie. Fanów na całym świecie ujmuje przede wszystkim niezwykła skromność Igi oraz wiele jej aktywności charytatywnych. 21-latka postanowiła zaskoczyć swoich kibiców i w bardzo oryginalny sposób podsumować swoje osiągnięcia w 2022 roku.

Iga Świątek niczym Simba z "Króla Lwa"

Iga Świątek wraz z wybitnym aktorem, Wiktorem Zborowskim, wystąpiła w filmiku, który nawiązuje do "Króla Lwa", słynnej produkcji Walta Disneya z 1994 roku. Okazuje się, że to jeden z ulubionych filmów tenisistki. Iga Świątek, niczym Simba, a Wiktor Zborowski jako władca Lwiej Ziemi Mufasa, stojąc na moście, podziwiają panoramę Warszawy i toczą inspirującą rozmowę.

Niesamowity sezon już za mną i…mam dla Was niespodziankę z tej okazji. Ucieszmy się sukcesami tego roku w typowy dla mnie sposób - z humorem i przymrużeniem oka. Obejrzyjcie ten filmik i odpowiedzcie na bardzo ważne pytanie: to kiedy pora na to, żeby rządzić też na trawie? - napisała Iga Świątek na swoim Twitterze.

Tłumy na jarmarku świątecznym w Krakowie

QUIZ. Rozpoznasz gwiazdę po jej prawdziwym imieniu i nazwisku?! Niektóre pytania mogą zaszokować

Pytanie 1 z 10
Wojciech Basiura to...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE