ESKA Dowozi w Krakowie! Akcja trwa! Do zdobycia wyjątkowe ESKA Boxy i nie tylko!

2021-05-28 15:10
ESKA Dowozi
Autor: Radio ESKA

"ESKA Dowozi w Krakowie" to nowa akcja, która wystartowała w poniedziałek, 10 maja. Słuchacze Radia ESKA mają okazję zdobyć wyjątkowe boxy wypełnione nagrodami oraz smaczne jedzonko. Dodatkowo poznają naszych reporterów, których dobrze znają z radiowej anteny. Zgłosić się może każdy z Was! Jak wziąć udział w akcji "ESKA Dowozi w Krakowie"? Sprawdźcie!

Dzięki "ESKA Dowozi" słuchacze Radia ESKA Kraków 97,7 FM będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody będą dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA.

Jak zgłosić się do akcji "ESKA Dowozi" i cieszyć się pysznym jedzonkiem oraz eskowymi gadżetami? Wejdźcie na stronę dowozi.eska.pl. Tam wypełnijcie formularz zgłoszeniowy, byśmy wiedzieli, gdzie Was znaleźć! Akcja potrwa do 28 maja. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Relacji z ESKA Dowozi będzie można posłuchać na antenie ESKI Kraków. Materiały z akcji, w tym zdjęcia i filmy, będą również publikowane na eska.pl oraz na naszym fanpage’u na Facebooku.

ESKA Dowozi w Krakowie: z wizytą u Pani Agnieszki na Woli Justowskiej

Pierwszą osobą, którą odwiedzili nasi reporterzy była Pani Agnieszka, która mieszka na Woli Justowskiej. Nasza słuchaczka ma duży ogród, który wypełniony jest sadzonkami m.in. truskawek i pomidorów. Jak zostać mistrzem ogrodnictwa? Posłuchajcie, jakie tajniki zdradziła nam Pani Agnieszka!

ESKA Dowozi Kraków
Autor: Radio ESKA
ESKA Dowozi w Krakowie. Z wizytą u Pani Agnieszki na Woli Justowskiej

ESKA Dowozi w Krakowie: pomagamy w remoncie Michałowi!

Kolejna porcja prezentów trafiła do Michała, który na co dzień zajmuje się remontami. Nasz słuchacz nie pozwolił stać nam na boku, tylko szybko zagonił do pomocy. Jak sobie poradziliśmy? Posłuchajcie!

ESKA Dowozi w Krakowie. Czy nasza reporterka sprawdziła się jako pomocnica przy remoncie?

ESKA Dowozi w Krakowie: z wizytą u Marty, Bartka i... Czesława. Kogo zastaliśmy na miejscu?

W środę nasza eskowa ekipa odwiedziła Martę, która jest w ósmym miesiącu ciąży oraz jej męża Michała. Na miejscu zastaliśmy jeszcze jednego osobnika. To Czesław, który w życiu Marty obecny jest dłużej niż jej mąż! Kim jest Czesław? Posłuchajcie w naszym materiale!

Z wizytą u Marty, jej męża oraz... Czzesława! Kim jest "ten trzeci"?
ESKA Dowozi w Krakowie: z wizytą u Marty, Bartka i... Czesława
Autor: Radio Eska ESKA Dowozi w Krakowie: z wizytą u Marty, Bartka i... Czesława

ESKA Dowozi w Krakowie: czy balkon Michaliny to Mount Everest Krakowa?

Podróż do Michaliny była dla nas nie lada wyzwaniem. Nasza słuchaczka mieszka na Salwatorze na Wzgórzu św. Bronisławy. Choć dostanie się tam, wymaga kondycji, to wszystko rekompensuje piękny widok! Co można zobaczyć z okna Michaliny? Posłuchajcie!

Michalina chwali nam się fantystycznym widokiem z okna na Kraków. Co dokładnie można zobaczyć?
Widok z okna Michaliny
Autor: Radio ESKA Widok z okna Michaliny

ESKA Dowozi w Krakowie: Baśka opowiada o studenckim życiu w stolicy Małopolski

Z kolejną paczką smacznego jedzonka i naszych gadżetów wybraliśmy się do Baśki na os. Krowodrza Górka. Nasza słuchaczka jest studentką, a w Krakowie mieszka ze swoimi znajomymi. Jak studenci radzą sobie w czasach pandemii? Posłuchajcie materiału!

Eska Dowozi w Krakowie: jak radzą sobie studenci w trakcie pandemii? Sprawdziła to nasza reporterka!
ESKA Dowozi w Krakowie!
Autor: Radio ESKA

ESKA Dowozi w Krakowie: tajemnicza krwiożercza bestia na Zakrzówku. Kim jest?

Każda Pani Domu chciałaby mieć w tygodni taki dzień, w którym nie musiałaby gotować. Tak było również w przypadku Pani Ani, która zgłosiła się do akcji ESKA Dowozi w Krakowie. Postanowiliśmy spełnić jej marzenie, a na spotkanie umówiliśmy się na Zakrzówku. Pani Ania zaznaczyła, że pojawi się tam z córką oraz... krwiożerczą bestią. O co chodzi? Posłuchajcie!

ESKA Dowozi w Krakowie: nasz reporter spotkał na Zakrzówku krwiożerczą bestię

ESKA Dowozi w Krakowie: jakie zachcianki mają klienci firmy przewozowej? Sprawdziliśmy!

W środę odwiedziliśmy biuro firmy przewozowej, która zajmuje się gośćmi z całego świata. Jakie wymagania mają przyjezdni? Czego zażyczyli sobie po przyjeździe do Krakowa? Posłuchajcie w naszym materiale!

ESKA Dowozi w Krakowie: z wizytą w biurze firmy przewozowo-turystycznej
ESKA Dowozi w Krakowie
Autor: Radio ESKA

ESKA Dowozi w Krakowie: nasz reporter w roli kuriera. Jak się sprawdził?

Kolejne eskowe gadżety oraz pyszne jedzonko trafiło do Maćka, jego żony Magdy i ich pociech. Nasz słuchacz chciał zrobić swojej ukochanej niespodziankę, więc musieliśmy wcielić się w rolę kuriera. Jak nam wyszło? Posłuchajcie w materiale!

ESKA Dowozi w Krakowie: nasz reporter w roli kuriera

ESKA Dowozi w Krakowie: Reporter odkrył niezwykłe miejsce dzięki Sarze!

Wojtek Sidorowicz odkrył niezwykłe miejsce, które pokazała mu Sara. O jakie miejsce chodzi? Odpowiedź znajdziecie w materiale! Oczywiście kolejna paczka eskowych gadżetów oraz pyszne jedzonko trafiły do Sary i jej rodziny. 

ESKA Dowozi w Krakowie: Reporter odkrył niezwykłe miejsce dzięki Sarze!
Autor: Wojciech Sidorowicz
ESKA Dowozi w Krakowie: Reporter odkrył niezwykłe miejsce dzięki Sarze!

ESKA Dowodzi po raz kolejny! 😋

Tym razem byliśmy na krakowskim Podgórzu i odwiedziliśmy Monikę. Monika nie miała czym poczęstować swoich znajomych, którzy niespodziewanie ją odwiedzili. Napisała do nas w tej sprawie 😊 Posłuchajcie!

ESKA Dowozi w Krakowie. Tym razem trafiliśmy na Podgórze i odwiedziliśmy Monikę!

We wtorek jesteśmy u Kasi!

Mama dwójki dzieci, która zdecydowanie za dużo czasu spędza w krakowskich korkach w drodze z i do pracy. Dowiemy się, co robi kobieta w samochodowym korku i zwiedzamy piękne ogrody oraz park szpitala im. Babińskiego. Dzięki akcji ESKA Dowozi Kasia nie będzie nie będzie musiała gotować obiadu i spędzi więcej czasu na zabawie z dziećmi.

ESKA Dowozi w Krakowie. Co robi kobieta w korku?

ESKA Dowozi w Krakowie: jak tam forma u nauczycieli wychowania fizycznego po lockdownie?

W kolejnej odsłonie naszej akcji ESKA Dowozi w Krakowie wybraliśmy się do szkoły, by odwiedzić trzech wuefistów. Ci marudzili, że odkąd wrócili na zajęcia, nie mają czasu, by zadbać o odpowiednie wyżywienie. Postanowiliśmy pomóc, a przy okazji sprawdzić, jak u nich z formą po lockdownie. Posłuchajcie materiału!

ESKA Dowozi w Krakowie: jak tam forma u nauczycieli wychowania fizycznego po lockdownie?

ESKA Dowozi w Krakowie: czy praca zdalna w czasie pandemii męczy?

Czwartek to dzień, w którym odwiedziliśmy Basię i Kubę. Ta dwójka od ponad roku przez pandemię koronawirusa pracuje z domu. Jak sobie radzą? Czy praca z domu może być męcząca? I jak w tym wszystkim pomaga "kototerapia"? Posłuchajcie materiału naszej reporterki!

ESKA Dowozi w Krakowie: czy praca z domu w czasie pandemii jest uciążliwa?
ESKA Dowozi w Krakowie
Autor: Radio ESKA

ESKA Dowozi w Krakowie: z wizytą u Ali, która zagrała dla nas na ukulele

W ostatnim dniu naszej akcji odwiedziliśmy Alę. Jej marzeniem jest... pracować w radiu oraz poznać jakiegoś reportera! Postanowiliśmy spełnić jej życzenie. To jednak jeszcze nie wszystko. Ale świetnie gra na ukulele :) Posłuchajcie materiału audio!

ESKA Dowozi w Krakowie: z wizytą u Ali, która zagrała dla nas na ukulele
ESKA Dowozi w Krakowie
Autor: Radio ESKA

Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta. Nadajemy w 41 miastach. Radio ESKA to największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. Dziennie docieramy do 3 mln słuchaczy.

Radio ESKA to też zdecydowanie najpopularniejsza polska stacja radiowa w social mediach. Lubi nas 1,9 mln na Facebooku, obserwuje 190 tys. na Tik Toku i 130 tys. na Instagramie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE