Dominik Dudek wygrał "The Voice od Poland 13.". Kim jest wokalista? Jego praca mocno odbiegała od muzyki!

2022-11-20 10:52
Dominik Dudek wygrał The Voice od Poland 13.. Kim jest wokalista?
Autor: Gałązka/AKPA Dominik Dudek wygrał "The Voice od Poland 13.". Kim jest wokalista?

Dominik Dudek zwycięzcą 13. edycji "The Voice of Poland". Wokalista pochodzący z Limanowszczyzny w finałowym odcinku "VoP" pokonał Łukasza Drapałę, Konrada Bauma oraz Ewelinę Gancewską. Kim jest Dominik Dudek? Co o nim wiemy? Okazuje się, że na co dzień zajmuje się pracą mająca mało wspólnego ze śpiewaniem.

Dominik Dudek wygrywa 13. edycję "The Voice od Poland"

Za nami kolejna edycja popularnego show TVP "The Voice of Poland". Podobnie jak w poprzednich latach przeniosła ona mnóstwo emocji oraz wyłoniła kolejny "najlepszy głos w Polsce". 13. edycję "The Voice of Poland wygrał" Dominik Dudek z drużyny Tomsona i Barona! W finale pokonał Łukasza Drapałę, Konrada Bauma oraz Ewelinę Gancewską. Za zwycięstwo w "The Voice of Poland" Dominik Dudek zgarnął nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych oraz kontrakt płytowy.

Kochani, brak mi słów!! Wygrałem The Voice of Poland!! Powiedzieć, że czuje się wspaniale, to nic nie powiedzieć. Bardzo dziękuje wszystkim, którzy mnie wspierali przez cały ten program, bo to tylko dzięki Wam, mogłem odebrać statuetkę. Muszę trochę odpocząć, ale już za kilka dni biorę się do roboty i na pewno pojawi się dużo mojej muzyki. Mam bardzo dużo emocji, wiec nie będę już przedłużał, słyszymy się niedługo - napisał po finale The Voice of Poland Dominik Dudek na swoim profilu na Instagramie.

Dominik Dudek zwycięzcą "The Voice of Poland 13.". Kim jest? [WIEK, ZAWÓD, ZESPÓŁ]

Kim jest Dominik Dudek zwycięzca 13. edycji "The Voice of Poland"? Jego przeszłość może być zaskakująca! Dominik Dudek ma 28 lat i pochodzi z Ziemi Limanowskiej (woj. małopolskie). Obecnie mieszka w Krakowie. Czym zajmuje się Dominiki Dudek prócz śpiewania? Ta informacja może was zaskoczyć! Okazuje się, że Dominik Dudek jest budowlańcem. Na co dzień pracuje w stolicy Małopolski. Dominik Dudek to także były wokalista zespołu "Redford", który stworzył z przyjaciółmi. Sam pochodzi z muzykalnej rodziny.

Dominik Dudek na Instagramie

Dominik Dudek ma oczywiście swój profil w mediach społecznościowych. Gdzie go znajdziemy? Dominika Duda można śledzić na Instagramie: @dominicdudek. Zwycięzca 13. edycji "The Voice of Poland" póki co, nie ma tam za wielu postów, ale to z pewnością wkrótce się to zmieni! Dominika Dudka na Instagramie już śledzi bowiem prawie osiem tysięcy osób.

Kamil Bortniczuk z Kataru! Mówi o ZAKAZIE PICIA PIWA
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE