Ciche: tragedia na dyskotece. Nie żyje 19-letni Słowak

2022-09-25 18:08
Groźny wypadek samochodu nauki jazdy w Łomży. Interweniowała karetka pogotowia
Autor: pixabay.com

W nocy z soboty na niedzielę doszło do tragedii przed klubem Casanova w miejscowości Ciche (pow. nowotarski). 19-letni Słowak zasłabł w trakcie imprezy. Nie udało się go uratować.

O zdarzeniu poinformował portal Góral Info. Jak czytamy, w trakcie imprezy 19-latek źle się poczuł i zasłabł. Świadkowie natychmiast przystąpili do reanimacji. W akcji brał udział także przebywający na dyskotece ratownik Podhalańskiego Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej i strażacy ochotnicy.

Cała sprawa budzi kontrowersje. Do 19-latka wezwano karetkę, która miała przyjechać z oddalonego o kilkanaście kilometrów Nowego Targu. Tymczasem kilkaset metrów dalej znajdowała się remiza, a w niej defiblyrator AED. Jednostka OSP nie została jednak powiadomiona przez dyspozytora numeru 112, że takie urządzenie będzie potrzebne.

Nie wiadomo, co było przyczyną zatrzymania krążenia u 19-latka. Wykaże to sekcja zwłok. Sprawę bada policja i prokuratura.

Podlaskie. Pościg za przemytnikiem papierosów. BMW przejechało po kolczatce drogowej
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE