Wypadek

i

Autor: Pixabay/Zrzut ekranu, Bandyci drogowi, Facebook

Na sygnale

Dachowanie w Chochołowie. Kierował 14-latek, w aucie pięciu nastolatków [WIDEO]

2023-11-27 14:37

Do groźnego wypadku doszło w Chochołowie, w powiecie nowotarskim. 14-letni kierowca, prowadzący samochód marki Dacia dachował na drodze w kierunku miejscowości Dzianisz. Jak się okazało, w pojeździe znajdowało się sześciu nastolatków, z których część uciekła z miejsca zdarzenia – informuje portal „Góral Info”. W sieci pojawiło się nagranie z wypadku.

Dachowanie w Chochołowie. 14-latek za kierownicą Dacii

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w Chochołowie, w powiecie nowotarskim. Jak informuje portal „Góral Info”, zdarzenie miało miejsce w niedzielę, po godz. 18:00 na drodze w kierunku miejscowości Dzianisz. Po wyprzedzeniu innego uczestnika ruchu drogowego dachował samochód marki Dacia, po czym okazało się, że za kierownicą siedział 14-latek pod wpływem alkoholu, któremu towarzyszyli inni nastolatkowie w wieku od 14 do 16 lat, którzy zbiegli z miejsca zdarzenia.

W wyniku wypadku dwie osoby wymagały pomocy medycznej i zostały przetransportowane do szpitala, a pozostali uczestnicy zdarzenia zostali przekazani rodzicom.

Dokładne okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane w trakcie prowadzonego postępowania przez policjantów z Komisariatu Policji w Czarnym Dunajcu, a następnie zostanie przekazana do sądu rodzinnego, który wobec nieletniego może zastosować środki wychowawcze, lecznicze i poprawcze – mówi w rozmowie z portalem „Góral Info” podkom. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Jak się okazuje, niebezpieczne dachowanie w Chochołowie nagrał inny kierowca. Film został opublikowany na profilu „Bandyci drogowi” na portalu Facebook.

Portal „Góral Info” podaje również, powołując się na policję, że 14-latek bez uprawnień kierował samochodem, który należał do jego ojca.

Najniebezpieczniejsze drogi w Małopolsce. Gdzie jest najwięcej wypadków?

Raport - Andrzej Bobiński_Czas krwawej zemsty politycznej?!