O tych prezentach marzyliśmy w dzieciństwie! Pamiętacie je jeszcze?

2022-12-05 13:04

Walkman, klocki, a może konsola? O tych prezentach marzyły dzieciaki z lat 90. i 2000. To jednak jeszcze nie wszystko! Lista wymarzonych podarków jest bardzo długa. Niektóre z nich w obecnych czasach są już praktycznie niedostępne. Jakie prezenty były tymi wymarzonymi w okresie Świąt Bożego Narodzenia, gdy mieliśmy po kilka lub kilkanaście lat? Sprawdźcie w naszej galerii!

Mikołajki i Boże Narodzenie 2022: o jakich prezentach marzyliśmy w dzieciństwie?

Prezenty z okazji mikołajek oraz Świąt Bożego Narodzenia są nieodłącznym elementem tego okresu. Współcześnie w sklepach można dostać praktycznie wszystko. Jednak nie zawsze tak to wyglądało. Kilkadziesiąt lat temu "upolowanie" wyjątkowego prezentu nie należało do najłatwiejszych. Jeśli wasze dzieciństwo przypadło na lata 90. lub 2000, to mamy coś specjalnego. W galerii znajdziecie w niej prezenty, o których marzyło się właśnie 20 czy 30 lat temu. Zgadzacie się z nią? A może coś byście dodali?

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?
Tłumy na jarmarku świątecznym w Krakowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE